INFORMACJA!

Witam serdecznie...

Od kilku miesięcy powoli staram się rozbudowywać swój blog o dodatkowe - oprócz tzw. "strony głównej" -  zakładki (podstrony), których tytuły są jednocześnie kryteriami klasyfikującymi moje artykuły ze względu na podejmowaną przez nie problematykę.

Zawartość poszczególnych podstron jest zbiorem subiektywnie przeze mnie wybranych określonych moich postów (notek, artykułów) ze "strony głównej" niniejszego bloga oraz wybrane teksty z innych platform blogerskich takich jak: niepoprawni.pl, blogmedia24.pl, salon24.pl, blogpress.pl,  interia360.pl, pardon.pl. Oczywiście - ze względu na fakt, iż niniejszy blog jest moim blogiem macierzystym, źródłowym - w zdecydowanej większości na innych platformach publikowane są moje posty agregowane z tegoż bloga, ale zdarzają się też sporadycznie felietony lub rozbudowane komentarze, które zostały opublikowane przeze mnie jedynie na innych forach i nie są dostępne na moim blogu macierzystym.

Niektóre posty - ze względu na ich szeroki tematycznie zakres - mogą znajdować się jednocześnie na kilku zakładkach.

Tworzenie zakładek jak i zawartości jest procesem ciągłym a wyboru: ostatecznej ich ilości, brzmienia tytułów i sposobu wyszczególniania oraz klasyfikacji w nich moich artykułów zakończę prawdopodobnie do... (jeszcze nie określiłem ;)

W każdej zakładce (podstronie) posty przedstawiono chronologicznie  rosnąco, t.j. od postów powstałych najwcześniej (koniec roku 2008, początek roku 2009)  aż do postów teraźniejszych, obecnych. W przyszłości postaram się dokonać podklasyfikacji tematycznej każdej z podstron i z punktu widzenia takowegoż kryterium dokonać podziału i klasyfikacji moich artykułów. Wtedy okres ich powstania nie będzie najistotniejszy.

Całość przedstawionych działań jest pierwszym (redakcyjnym i odautorskim) etapem przygotowań do publikacji moich "blogerskich artykułów" i ogólnie mojej "blogerskiej aktywności" w formie książkowej. Aktualnie też powstaje ogólna koncepcja wydawnicza i graficzna przyszłej publikacji...

Pozdrawiam serdecznie wszystkich moich czytelników i komentatorów... zapraszam oczywiście cały czas...