Podziękowania za wsparcie

 Serdecznie dziękuję moim dotychczasowym darczyńcom. Naprawdę nawet Państwo nie wiedzą, ile to dla mnie znaczy, bo daje mi jakąś szansę i motywację do dalszego blogowania a przede wszystkim to wsparcie świadczy, że jednak warto poświęcić swój - coraz mniej dla mnie dostępny - czas na tą moją "pisaninę". Jestem zobowiązany nawet za wsparcie małą kwotą, bo dla mnie jest to i tak indywidualne wydarzenie obrazujące wielkość Państwa Serc.

Postanowiłem zatem na tym moim macierzystym blogu: https://krzysztofjaw.blogspot.com/ stworzyć odrębną zakładkę pod nazwą "Podziękowania za wsparcie", w której będę prezentował inicjały darczyńców i kwoty jakie otrzymałem. Oczywiście jeżeli Państwo wyrażą taką zgodę. Taką informację będę prezentował w cyklach miesięcznych. 

Zwracam się wobec tego do Szanownych Państwa, aby w tytule przelewu lub w wiadomości na PayPal napisali mi czy wyrażają Państwo zgodę na opublikowanie takiej informacji. Wystarczy mi zwrot: "Zgadzam się na ujawnienie moich (do wyboru: inicjałów, nicków lub personaliów) i kwoty wpłaconej". Może też być tylko np. zgoda na inicjały, nicki czy personalia z zastrzeżeniem nie podawania kwoty wsparcia. 

Jeżeli takiej zgody nie uzyskam to oczywiście pomoc będzie całkowicie anonimowa, bez żadnej internetowej publikacji a moja wdzięczność zostanie tylko w moim i Państwa sercu. 

Dotychczasowi darczyńcy w miesiącu styczniu 2022 roku, którym jeszcze raz serdecznie dziękuję a moje serce rośnie jak na drożdżach :)

– J.S-D,

– N.K,

– K.Ż,

– S.Ł,

– D.N,

– U. J.

Jeszcze raz bardzo dziękuję. Nie podaję kwot, bo nie była wyrażona taka wola przez obdarowujących.

Dotychczasowi darczyńcy w miesiącu lutym 2022 roku, którym jeszcze raz serdecznie dziękuję a moje serce rośnie jak na drożdżach :)

– S. P.,

– K. Ż.,

– D.K.,

– R.M.S.,

– H.F.: Anonimowy użytkownik salon24.pl - kwota: 250 zł,

– B.K.,

– G.P.S.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i czuję się zobowiązany.

Dotychczasowi darczyńcy w miesiącu marcu 2022 roku, którym jeszcze raz serdecznie dziękuję a moje serce rośnie jak na drożdżach :)

– K.J.,
– B.M.,
– C.J.

Jeszcze raz bardzo dziękuję. Nie podaję kwot, bo nie była wyrażona taka wola przez obdarowujących.

Dotychczasowi darczyńcy w miesiącu kwietniu 2022 roku, którym jeszcze raz serdecznie dziękuję a moje serce rośnie jak na drożdżach :)

– R.M.,
– B.M.,
– C.K.

Jeszcze raz bardzo dziękuję. Nie podaję kwot, bo nie była wyrażona taka wola przez obdarowujących.


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 

Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą. Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję! 
Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814 
Paypal: paypal.me/kjahog

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.