piątek, 12 października 2012

Nobel dla UE...

Pokojowy Nobel dla Unii Europejskiej...

... ta decyzja jest po prostu tak kuriozalna i hipokrytyczna, że już mnie nic nie zdziwi.

Niedawno Nobla dostał niejaki Al Gore za pokojową walkę z wykreowanym sztucznie ociepleniem i emisją CO2. Traf chciał, że jest on jednym z największych beneficjentów zysków realizowanych przez nowy sektor światowej gospodarki zajmujący się obrotem handlowym prawami do emisji CO2.

Pokojowego Nobla dostał też niejaki B. Obama za pokojową walkę o pokój poprzez kontynuowanie i intensyfikowanie konfliktów międzynarodowych oraz zwiększanie zewnętrznych kontyngentów własnych wojsk biorących udział w tych konfliktach.

Teraz tegoż Nobla dostaje UE i jej włodarze... chyba za wprowadzanie pokojowo ustroju totalitarnego...

Faktycznie bowiem i Hitler, i Stalin wprowadzali marksistowskie totalitaryzmy siłą oręża broni ciężkiej, dzisiejsi marksiści robią to pokojowo wykorzystując oręż manipulacji medialnej i uzależnienia ekonomicznego. Tak więc słusznie im się taki Nobel należy... za umiejętność pokojowego niszczenia i lekceważenia demokracji...

Zapewne niedługo pokojowego Nobla dostanie grupa Bilderberg lub Komisja Trójstronna... za pokojowe wprowadzanie Jednego Rządu Światowego i realizowanie w sposób pokojowy dzieła zniewalania ludzi...

Pozdrawiam

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

1 komentarz:

  1. Hitler wprowadzał "marksistowskie"? Totalitaryzmy znaczy?

    You live and learn...

    Pzdrwm

    OdpowiedzUsuń

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.