środa, 15 maja 2013

Nie podoba się? To wynocha z mojego kraju!

Już kiedyś pisałem, że wśród spraw dla mnie ważnych są i te dotyczące rozwiązywania egzystencjalnych, realnych problemów dnia codziennego... Stąd nieraz okresowa przerwa w spisywaniu moich -  obejmujących bieżące wydarzenia społeczno-polityczne - przemyśleń i spostrzeżeń ...

Niemniej do jednego muszę się po raz wtóry odnieść i to w sposób być może dla niektórych ponownie zbyt emocjonalny, ale...

Cały czas, coraz bardziej mam po prostu już dość tych wszystkich, dla których Polska to nienormalność! Mam dość tych wszystkich, którzy nie szanują moich przodków, mojej wiary, mojej historii, mojej tradycji, mojego języka, mojej Polski.

Mam serdecznie dość widoku tych ich roześmianych gęb przypominających mi szpetne świńskie mordy nawiedzone przez złego ducha hipokryzji, kłamstwa, morderstwa, zła, konsumpcjonizmu, relatywizmu, warcholstwa, emocjonalnej pustki, mitomaństwa, postmodernizmu, globalizmu, syjo-komuno-lewactwa i... wprost szaleństwa... Chwilami  miałbym ochotę po prostu najzwyczajniej w świecie odczuć satysfakcję z ich upadku, chciałbym widzieć ich cierpienie i strach w ich oczach...

Na szczęście bardzo szybko w moim sercu zwyciężać zaczyna smutek, politowanie i współczucie dla nich... Wiem, że są tak przesyceni małością zła, iż tylko wielkość dobra może ich zmienić. Zawsze jest na to czas, w każdej chwili, każdego dnia... Muszą tego jednak chcieć, choć intencjonalnie wykazać się wolą wyznania wyrządzonych przez nich krzywd  i ich naprawienia...

A jak tego nie chcą, jak im się nie podoba polskość i moja Ojczyzna, jak jej nienawidzą to... niech stąd wyp.... ! Dla nich nie ma  miejsca na polskiej, naszej ziemi! Jeżeli tak uwielbiają babrać się w fecesach to niech sobie szukają swojego chlewu gdzie indziej a nie budują go w Polsce.

Tak, Panie Premierze! Dla Ciebie "...polskość to nienormalność...", więc nie ma dla ciebie miejsca w  Polsce a uciekając z niej zabierz ze sobą swoją przyboczną hołotę.

Tak, Panie J. Palikocie! Uważasz, że już "...przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości...", więc - jako zapewne etnicznie obcy Polakom - uciekaj stąd czym prędzej i zabierz ze sobą swoją przyboczną i fałszywie hrabiowską hołotę!

Tak, Panie "różowo-czekoladowy prezydęcie", fałszywy hrabio! Żałowałeś, że ruski snajper nie zastrzelił z 30 metrów twojego poprzednika a przejąłeś obowiązki prezydenta antykonstytucyjnie i ponadto - według ciebie - byłoby najlepiej jakby Polska wyszła z NATO! Ośmieszyłeś nasze tegoroczne Święto Flagi Państwowej, nasze umiłowanie tradycji i polskości. Uciekaj z mojej Polski do swoich WSI-wych i GRU-owych towarzszy... Przyjmą cię zapewne z otwartymi ramionami...

I wy wszyscy, którzy przedkładacie niemiecką europejskość i sowieckość nad dobro mojej Ojczyzny, wy wszyscy TW, KO, zdrajcy i mordercy... opuśćcie  Polskę na dobre! Mam was dość!

Może wśród Niemców, Francuzów, Hiszpanów, Brytyjczyków, Szwedów, Włochów, Rosjan, Żydów i innych będzie wam lepiej... Wszak tam już nie będziecie musieli znosić tych znienawidzonych Polaków, tej chorej dla was Polski! Tam wam będzie dobrze, będziecie kochani, każdy was przyjmie zapewne z wielką ochotą... Wasza nienawiść do Polaków zamieni się w miłość do Niemców, Francuzów, Żydów i innych... Będziecie w końcu szczęśliwi a my - Polacy może kiedyś wam wybaczymy... Może...

Pozdrawiam


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

5 komentarzy:

 1. Cały wic polega na tym, że oni wcale nie chcą opuścić naszego kraju, oni chcą jak każdy pasożyt,czerpać wiele z organizmu społeczeństwa polskiego.
  Oni są podpięci pod struktury globalnego pasożyta jakim jest globalny żydowski system finansowy(partia pruska) i pod struktury sowieckiego imperializmu(partia ruska).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz w dużej mierze rację. Pasożyt niszczy swojego żywiciela do ostatka. W Polsce realizowany jest projekt kondominium niemiecko-rosyjskiego z uwzględnieniem interesów chorej wizji jakijś żydowskiej Judeopolonii.

   Czas sie temu przeciwstawić... i to natychmiast!

   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Bo tym prostaczkom, imponują: mamona, bycie "kimś", oczywiście w moim pojęciu byle kim, byle forsa przypływała do kieszeni! Smarkateria, która nie zdaje sobie sprawy, że za ten bałagan, przyjdzie im zapłacić. Potem będzie płacz i zgrzytanie zębów, ale to już będzie za późno. Wielkie ministry, a słoma z butów wystaje! Tfu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prostactwo z nich wychodzi ze wszystkich stron. Zero jakiegoś honoru, kindersztuby. Tylko prymitywizm. Być może już niedługo to się zmieni. Oby!

   Pozdrawiam

   Usuń
 3. Cóż znaczy słowo ojczyzna bez oddanych jej idei wyznawców ... żyję tutaj długo, o wiele za długo aby nie widziec co się zmieniło w społeczeństwie ... w latach osiemdziesiątych nie było problemu ze spontanicznościa rozumianą w kontekscie - Biorę prezent , coś do niego i wbijam do sąsiada na pogaduszki o rzeczach ważnych i mniej ważnych ( dzisiaj najchętniej dzwonimy do własciwych instutucji i denoncjujemy przyjaciela bo ..kupił lepsze auto ) . Wszyskie żydo - komuny i inne wynalazki słowne ... tego nie było bylismy społecznością sąsiadów którzy pilnowali dzieci swoich sąsiadów ... dzisiaj tabloidy nękaja nas złowieszczym duchem paranoidalnych odszczepieńców od nie wiadomo czego ...będąc harcerzem ...sam kopałem sobie dołki na tzw. latryny i sikałem razem z dziewczętami na jednej żerdce i nie było w tym nic dziwnego .... kiedy patrzę na tak zwanych patriotów , uczciwych polaków ...mając na względzie to co pamiętam z dzieciństwa ...brzydzę się ....prawdziwymi Polakami i wszyskimi innymi których ci prawdziwi okreslają ... świat skarlał do roli świni w korycie ...kiedyś nazywalismy świniami w korycie dygnitarzy ...teraz takie role za wszelką cenę podejmują nasi kochani sąsiedzi wraz z nami pospołu ....ślązak

  OdpowiedzUsuń

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.