środa, 29 czerwca 2016

Szaleńcy NWO realizują swoje cele...ale przegrają!


NWO - Nowy Porządek Świata. Wielki plan światowej elity finansowo-korporacyjnej oraz szemranych i tajnych organizacji w stylu Iluminatów czy Masonów oraz organizacji parasatanistycznych, do których często te elity należą.

Teraz element wykonawczy palnu realizowany jest przez tzw. Radę Stosunków Zagranicznych (CFR - Council on Foregin Relations) założoną w Nowym Jorku  przez bankiera słusznego pochodzenia Paula Moritza Warburga, który był jednym z inicjatorów powstania amerykańskiego koszmaru czyli prywatnego banku emisyjnego USA (FED) oraz swego czasu szef amerykańskiego odziału firmy I.G. Farben, która później wsławiła się się współpracą z niemieckimi nazistami i produkcją Cyklonu B.

Kolejnym organem jest tzw. Komisja Trójstronna (Trilateral Commission) założona oczywiście przez również słusznego etnicznie przemysłowca Dawida Rockefelera przy wsparciu Zbigniewa Brzezińskiego. Zrzesza prywatne osoby z całego świata i przez wielu jest uważana za swoisty fundament przyszłego Rządu Światowego a wielu z członków jest również też członkami CFR. Kolejnym ciałem wykonawczym jest oczywiście Grupa Bilderberg założona przez masona (żydowska loża B'nai B'rith) niemiecko-polsko-i prawdopodobnie żydowskiego pochodzenia Józefa Hieronima Retingera. To jedna z bardziej tajemniczych postaci, o której w sumie mało wiemy. Polskie AK wydało na niego podczas  II WŚ wyrok śmierci, ale mimo prób nie został wykonany. J. Retinger był doradcą W. Sikorskiego i towarzyszył mu zawsze w podróżach... oprócz tej jednej, kiedy nastąpiła katastrofa w Giblartarze. Podejrzewano go, że był agentem brytyjskim a także sowieckim. Po wojnie szara eminencja unio-europejska.

Kolejnym, tym razem europejskim ciałem wykonawczym NWO jest Europejska Rada Spraw Zagranicznych (European Council on Foreign Relations - ECRF). Została założona w 2007 roku m.in. przez G. Sorosa za pośrednictwem jego Open Society Foundation.

Oczywiście we wszystkich tych organizacjach przewija się też nazwisko Rothschild w różnych konfiguracjach... a tych Rothschildów jest osobowo sporo.


Swego czasu o projekcie NWO napisałem notkę pt. "Co nasz czeka? Jeden Rząd Światowy (http://krzysztofjaw.blogspot.com/2012/02/co-nas-czeka-jeden-rzad-swiatowy.html). Skupiłem się na opisie powolnego tworzenia na świecie różnorodnych międzynarodowych (ponadnarodowych) unii: od unii północnoamerykańskiej do unii afrykańskiej. Wszystkie one mają podobne cele jak obecna Unia Europejska a proces ich tworzenia jest dość mocno zaawansowany, choć są różnice pomiędzy stopniem ich realizacji w różnych częściach świata.

Wtedy jeszcze nie przewidziałem, że nastąpi tak duży najazd islamski na Europę. Też napisałem wiele notek na ten temat, skupiając się na roli A. Merkel i politykach unijnych oraz na specyficznej roli G. Sorosa w imporcie do Europy muzułmanów.

Dziś piszę o czymś ponad to, co dzieje się w Europie. Idąc tym tokiem rozumowania można zaryzykować twierdzenie, że decyzja A. Merkel nie była przypadkowa i ona też jest po prostu realizatorką planu kilkudziesięciu szaleńców, którzy chcą po prostu jednego beznarodowego, multikulturowego społeczeństwa bez państw i narodów, bez granic, bez suwerenności poszczególnych krajów, bez wiary, bez rodziny, bez tradycji i patriotyzmu, bez demokracji, czyli po prostu Jednego Rządu Światowego.

Ich cel importu islamu do Europy jest w sumie prosty a sposób działania nie zmienił się w sumie od przeszło 200 lat i jest skutecznie realizowany zgodnie z ich założeniami. Islamiści mają zdezintegrować narody Europy. Mają wymieszać rasy i religie a przy okazji zniszczyć chrześcijaństwo. Ma być multi-kulti oraz zniszczenie narodów i państw. Stąd taki nacisk KE na relokację uchodźców za wszelką cenę a powstały chaos ma doprowadzić do powstania elity, która ma zapobiec temu chaosowi, choć sama go wywołała. To normalny sposób ich działania: wywołać chaos, kryzysy a tym samym strach ludzi i to w taki sposób, żeby oni sami chcieli pomocy. Tak jest od lat. Wszelkie kryzysy finansowe tak powstają, Rewolucja Francuska tak powstała, podobnie jak Bolszewicka i jak I i II WŚ. Po nich powstało ONZ... kolejna agenda NWO.

Dodatkowo wykreowano terrorystów a ludzie boją się śmierci więc, żeby pokonać terroryzm trzeba coś zrobić a najlepiej jeszcze bardziej zabrać nam wolność i najlepiej scentralizować działania wokół różnych unii bo... przecież tylko bezpieczeństwo i spokój może zagwarantować jakaś forma rządów ponadnarodowych,  a więc superpaństwo europejskie a później rząd światowy jako jedyne panaceum na spokój... czyli niewolnictwo ma być od tamtego momentu jawne a ludzie będą rządzeni przez takich idiotów jak dzisiejsza wierchuszka UE.

Czy w tym kontekście można się tedy dziwić reakcji unijnych przywódców na Brexit. To też "pionki w grze" i realizują to, co mają nakreślone przez mędrców-szaleńców. Na wyjście UK z UE ich reakcja to jeszcze więcej unii w unii i stworzenie superpaństwa oraz nawoływanie do jak najszybszego opuszczenia przez UK UE. Wielu komentatorów dziwi się takiej reakcji, bo jest po prostu nielogiczna i głupia... ale jeżeli popatrzymy na to z punktu widzenia NWO to ta reakcja staje się całkiem logiczna... Nieprawdaż?

Idąc dalej "teorią spiskową". W planach szaleńców UK ma pełnić zupełnie inną rolę niż pozostałe lądowe kraje pozostające w UE. Pamiętajmy, że to jest mocarstwo finansowe i gospodarcze z bronią jądrową oraz ma relatywnie bliższe kontakty z USA niż z samą UE. Nieprzypadkowo status UK zawsze był trochę inny i korzystniejszy dla UK w UE niż w przypadku innych krajów. Referendum też nie było zapewne przypadkowe a jego wynik można było przewidzieć... inaczej niż np. w Austrii. Przecież w UE nie ma demokracji i jest realizowana prosta stalinowska zasada: "nie ważne kto i jak głosuje, ważne kto liczy głosy". W takim ujęciu można się zastanowić, czy Brexit po prostu nie był odgórnie zaplanowany a reakcja unijnych przywódców wydaje się to tylko potwierdzać.

W przypadku Polski źle policzono, pomylono się i nie doceniono Ruchu Kontroli Wyborów oraz polskiego społeczeństwa. O ile można założyć, że A. Duda wygrał bardziej niż to jest nam podane w oficjalnych wynikach i już nie można było nic z tym zrobić a ponadto windowano sondaże B. Komorowskiego do niebotycznych rozmiarów (pamiętacie michnikową pijaną zakonnicę w ciąży?), to samodzielna wygrana PiS-u była wstrząsem i naprawdę źle policzono. Po wygranej A. Dudy nastąpił atak na TK wykonany przez B. Komorowskiego, samo TK i PO... Chyba jest jasne po co? Aby zneutralizować albo i obalić A. Dudę i wszystkie inicjatywy PiS-u, który miał stworzyć jakąś znów odśrodkowo "zgniłą koalicję" jak w 2005-2007. Reakcja na wygraną PiS-u była i jest histeryczna a dodatkowo PiS udaremnił plany wykorzystania TK do "kreciej roboty". Stąd te dzisiaj KOD-y czy Nowoczesne i ich zdrada poprzez donoszenie na Polskę.

A reakcja unijnych przywódców jest taka jaka być powinna z punktu widzenia szaleńców NWO. Będą robili wszystko, aby ten nasz rząd obalić a Polska mogła być zalana falą islamu i do końca straciła swoją suwerenność i niezależność zgodnie zresztą z postulatem "więcej unii w unii".

Z tym, że sytuacja geopolityczna zmieniła się i cały czas ewaluuje. Nastroje w Europie są coraz bardziej antyunijne a są jeszcze Chiny i kraje BRICS. Polski rząd zagrał dość ostro podpisując umowy dwustronne z Chińczykami w sprawie Jedwabnego Szlaku i udziału w chińskim banku inwestycyjnym (wbrew zaleceniom unijnym i USA) a poza tym dodatkowo jeszcze podpisano wiele umów dwustronnych podczas wizyty Prezydenta Chin w przeddzień Brexitu.  To jest majstersztyk a Pekin inwestycję Jedwabnego Szklaku ma  przygotowaną od dawna w najdrobniejszych szczegółach a Polska ma być centrum dystrybucyjnym na całą Europę i o ile rządy w Polsce się nie zmienią to jest już pewne. To stawia nas w innej sytuacji i mamy nowe atuty a poza tym możemy być może oprzeć się atakowi G. Sorosa na złotego dzięki pomocy właśnie Chin.

Warto w tym kontekście obejrzeć chiński film promocyjny Jedwabnego Szlaku (funkcjonuje od przeszło pół roku a powstał po wizycie prezydenta A. Dudy w Chinach).

https://youtu.be/8sUG8IFcm2o

Sądzę, że mimo starań garstki szaleńców ich plany się nie powiodą. Nie może być tak, że jakaś kilkudziesięcioosobowa grupa uważająca się za elitę wybraną może zniewolić miliardy ludzi. A poza tym lewcko-demoliberalne superpaństwo Europa też się nie uda. Upadło Cesarstwo Rzymskie, upadł ZSRR (inny wytwór NWO - Rewolucja Bolszewicka była wspierana m.in przez Rothschildów), upadnie i UE (Związek Socjalistycznych Republik Europejskich) w dzisiejszym kształcie i powrócimy do Europy Ojczyzn a plany światowej finansjery legną w gruzach.

Oby... o co ciągle trzeba się modlić...

I to na tyle dzisiejszego spiskowania.

P.S.
Jestem całkowicie rozbawiony, gdy widzę Junkera całującego w czółko innych albo klepiącego lub całującego policzki. To jakieś prymitywne jest i po prostu bez klasy... ale czego wymagać po tych elitkach unijnych, lewackich elitkach... Breżniew też całował Honnekera, Gierek też coś tam... Typowa komunistyczna bolszewia...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

1 komentarz:

  1. Na pewno tego nie przegrają według mnie. Musza to wygrać bo inaczej będzie źle.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.