sobota, 8 października 2022

Cuchnąca woń rozkładu Europy. Piekło upomina się o Polskę!

Na szczęście są jeszcze księża, którzy potrafią mówić brutalną prawdę o zgniliźnie moralnej współczesnego świata. I to w sposób bardzo trafny wynikający z troski o każdego człowieka i o rodzinę a także bezpośrednio nawołujący o obecność Boga w naszym życiu, Boga bez którego zwykły człowiek staje się nikim, niczym suchy i samotny jesienny liść porywany przez wiatr w nieokreślonym kierunku. 

I taką osobą jest ksiądz Piotr Glas, który wsławił się pięknymi, ale dla niektórych kontrowersyjnymi kazaniami oraz słowami wypowiadanymi na różnych konferencjach czy odczytach. Przez 10 lat był katolickim egzorcystą o czym zresztą w sposób szczery i poruszający często opowiada. 

Poniżej przedstawiam - ku refleksji - jego słowa wypowiedziane w dniu 30 września 2022 roku podczas jednej z takich konferencji w Warszawie.  

Naprawdę szczerze polecam wysłuchanie tego godzinnego wystąpienia, bo naprawdę warto i sądzę, że może stać się dla wielu inspiracją do powrotu do wiary katolickiej lub też jeszcze bardziej ją w nas  ugruntowującą.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.