wtorek, 11 października 2022

Mężczyzna ma panować nad sobą i mieć silną wolę!

Żyjemy dzisiaj w świecie powolnego odchodzenia od tego jakie są prawdziwe i naturalne role męskie, i żeńskie w życiu codziennym. Mężczyźni stają się coraz mocniej zniewieściali a kobiety - o ile można tak powiedzieć - zmężczyźnione. Tradycyjne męskie i żeńskie role zostały już tak ze sobą pomieszane, że nawet zaczynają funkcjonować w obiegu różne płcie, gdzie anaturalni zboczeńcy, których jest może ze 2% ogółu społeczeństwa narzucają nam swoje chore idee i swoją niby wyzwoloną seksualność. 

Świat postawił wszystko na głowie. Nie ma już wzorców, na których opierałoby się młode pokolenie. Tradycyjny podział ról w rodzinie zmienił się na korzyść feministycznego niby partnerstwa gdzie mężczyźni są zmuszani przyjmować role żeńskie a kobiety męskie. I ten brak męskich i żeńskich autorytetów w życiu codziennym zaburza cały cykl życia rodziny, który obowiązywał przez wieki rozwoju ludzkości. 

Jakże wobec tego cenne bywają te głosy, które pokazują czym tak naprawdę winna być rodzina  i jakie w niej panować relacje między rodzicami i dziećmi. 

Poniżej przedstawiam być może kontrowersyjne ale moim zdaniem prawdziwe opinie o roli mężczyzny i jakim on powinien być. Jest to wypowiedź przedstawiona w czasie katolickiej konferencji w obronie rodziny przez dra inż. Jacka Pulikowskiego. Mówi on bardzo bezpośrednio nie unikając trudnych tematów. 

Szczerze polecam ten półgodzinny wykład, który może choć w części wstrząśnie nami-mężczyznami i pozwoli nam na spojrzenie na siebie z zupełnie innej perspektywy niż ta promowana przez lewaków na całym świecie. 

Wnikliwego słuchania!


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.