niedziela, 25 marca 2012

Χριστοςφερω 2. Zniewoleni ułudą wolności

Witam serdecznie ponownie

Czy koś z was uważa, że jest wolny, prawdziwie wolny lub choć tylko trochę wolny (cokolwiek miałoby to oznaczać) ?

Jeżeli tak, to właśnie jesteście Wy wszyscy zniewoleni ułudą wolności, którą Wam wmówiono jako wolność a de facto jest to ubezwłasnowolnienie ułudą wolności, gdzie owa a'la wolność jest zniewoleniem od wszystkiego i niby wolnością a de facto przymusem do wszystkiego.

Czyż koś z Was jest w stanie powiedzieć, ze jest wolny, czyli w pełni wolny od wszystkiego a decyzje Jego są wyborem wszystkiego a nie wybór ów determinowany jest czymś poza wolnym człowiekiem, wolna wolą jego wynikającą z wolnej duszy jego?

Czymże jest wolność człowieka, każdego z osobna? Wolność to przecież stan ducha, stan pogody ducha, który czyni człowieka wolnym od wszystkiego a wszystko czyni wynikiem jego wolnej woli, wolnej decyzji wolnej od wszystkiego i wynikającej ze spokoju i radości ducha Jego.

Czyż Ktoś z Was powie mi teraz, że jest wolnym człowiekiem?

Człowiek w Królestwie Bożym będzie człowiekiem wolnym od wszystkiego a wszystko będzie wolnym wyborem wolnej woli Jego.

Wolność... Piękny stan spokoju, pogody, wolności ducha, umysłu i ciała człowieka, które czynią go w pełni szczęśliwym i radosnym, czującym się w pełni częścią Bożego Królestwa Dobra i Szczęśliwości Wszelakiej.

Wolność to inaczej wolność pełna. Wolność bez zniewolenia strachem. Wolność bez zniewolenia pychą.  Wolność bez zniewolenia lękiem. Wolność pełna to wolność od pychy, lęku i strachu, czyli wolność od przymiotów broni szatańskiego , Czystego Zła, czyli prawdziwa wolność to wolność od Szatana.

Bóg stwórca, Dobry Bóg chce wam dać wolność i szczęście bycia wolnymi ludźmi. To Jego propozycja dla ludzi na Nowy Ład Świata, Nowy Jego Początek.

Gdy uwierzycie a Sąd Ostateczny da Wam prawo bycia w królestwie Bożym, to wtedy będziecie wolni i nie zaznacie żadnych szatańskich przymiotów szpetnego Szatana, czyli Zła w czystej Postaci. Nie zaznacie ani lęku, ani strachu, ani pychy.

Gdy zaś nie wierzycie a decyzja Wasza będzie ostateczna, to na zawsze, po wsze czasy zagości w Was i pycha, i strach, i lęk. I to będzie Wasze cierpienie diabelskie, piekielne. Nic w was nie będzie, nic ponad te trzy przymioty Szatana.

Wybierajcie więc, bo czasu macie bardzo mało.

Powiadam Wam! Ten jest wolny, któremu na niczym nie zależy.Ten jest wolny, który o nic się nie lęka.Ten jest wolny, który nic nie musi. Ten jest wolny, który niczego się nie boi.

Albowiem powiadacie, że jesteście wolni? Jeżeli Wam na niczym nie zależy, tylko na tym, aby być wolnym człowiekiem to spalcie wszystkie przedmioty Wasze, które tak latami zachłannie zbieracie i się nimi otoczyliście... Jeżeli nie lękacie się o nic, tylko o to żeby się o nic nie lękać, to nie lękajcie się o to jaki będzie przyszły dzień i czy nie wyrzucą Was z pracy. Nie martwcie się o przyszłość i stan waszych kont bankowych. Spalcie wasze lęki, spalcie Waszą przyszłość! Bądźcie wolni teraz, bo ten teraz jakoś od was zależy, ale pod warunkiem, że będziecie wolni od przymiotów Szatana. Przeszłość już nie Wasza, ale musicie ją znać, aby oprzeć się na korzeniu jakim jest korzeń przeszłości.

Przyszłość jest nie Wasza albowiem do Boga należy, ale musicie się o nią troszczyć o tyle, aby dalej być wolnym od  przymiotów Szatana. Gdy wszyscy staną się od niego wolnymi, wtedy będzie Królestwo Boże, które nie jest z tego świata.

Czyli nic nie musicie! Musicie chociażby spać, jeść, pić, ale  kto wam wmówił, że musicie! Jeżeli musicie, to już nie jesteście wolni! człowiek wolny nic nie musi, ani pracować, ani spać, ani jeść, ani pić. Wtedy to, że je, że jesz, ze piszesz, ze pracujesz,  śpisz zależy od twej Wolnej Woli, Woli Wspaniałej, bo takiejjaką pierwotnie dał Bóg pierwszym ludziom: Adamowi i ewie. Nie zrozumieli dobroci Boga, bo... ulegli przymiotom szatana, a nawet jednemu, czyli pysze.

Ten kto jest wolny nie jest pyszny w żadnej części, bo wie, że od niego nic nie zależy, a od stwórcy Jego. Wiec talentów nie utożsamiajcie z sobą, ale radością wolności dysponowania talentami danymi  od stwórcy.  Więc bogactwa nie utożsamiajcie z sobą, bowiem wiedzcie, ze bogactwa te mógł zdobyć człowiek jeno dzięki Najwyższemu Stwórcy, Ojcu Bożemu.

Nic nie jest wasze a wszystko jest wam dane. Zrozumienie tego sprawi, ze zniewalająca was pycha stanie się czymś ulotnym i poznanym jedynie w historii. Stąd ważna jest znajomość Waszej drogi od Adama i Ewy, i wcześniejszej , i późniejszej całej drogi poszczególnego rodu, kraju czy kontynentu oraz Ziemi całej. Bez wiedzy o tym, co było, nie wiesz co jest i będziesz zaskoczony tym, co się stanie.

Gdy wiedzę o tym, co było pozyskasz, nic Ciebie już nie będzie mogło zniewolić, bo wszystko już było, a jak wszystko już było a jak to poznałeś i wiesz, to wiesz też jak będzie potem. Jesteś wolnym i świadomym wiedzą swą o tym, co było. Pamiętaj! Zginie lęk o to, co będzie, jeżeli wiedzieć będziesz, co było i co dzieje się teraz.

Bogu Ojcu mili są tacy ludzie jakich ich Stworzył, czyli mądrych i wiedzących, że praw należy przestrzegać.

Szatan sprawił, ze ludzie sprzeciwili się Bogu i od tamtej pory ciągle czegoś się boja i ciągle są pyszni, bowiem Szatan obiecał, że Bogu ich Stwórcy dorównają poznając czym jest dane poznanie DOBRA I ZŁA.

I Co? Poznaliście  i jesteście jak ten Bóg stwórca, który wie wszystko? Czyz Bóg Was kłamał mówiąc nie poznawajcie tego a będziecie szczęśliwymi?

Czyż Szatan mówił prawdę, że będziecie jak ten Bóg i szczęśliwy jak On? Jesteście szczęśliwi, wiedząc czego chciał od was szatan? Waszego nieszczęścia, zguby i wielkiego cierpienia, pychy, leku i strachu. A uczynił Wam to, aby Was zniewolić, nawet dając Wam ułudę wolności do czegoś, do praw, do  danego korzystania, do bogacenia się, itp.  a nie wolności obiecanej i danej przez Boga ojca - wolności od czegoś! wolność od ciągłego strachu, leku, pychy, cierpienia i bojaźni o wszystko, co zyskujesz zamiast bojaźni o wszystko, co będzie w człowieku.

Nadchodzą czasy ostateczne. Wybierajcie więc. Wolność lub jej ułudę - zniewolenie! Wola Wasza moją się stanie i mimo cierpienia mego sprawię, że, gdy odrzucicie Boga Ojca Swego a przyjmiecie  Szatana, tak się stanie.

Zważcie tylko, ze On nigdy nie chciał Waszego dobra, zawsze kłamie, nawet kłamie ułudąWaszej wolności

Nic więcej wam nie powiem, ale czy wolni jesteście?

Jeżeli tak, to zniszczcie wszystko to, co najbardziej ziemskiego kochacie, co czyni z Was pysznych i przekonuje o tym, co tak wszystkiego kochacie. spalcie wasze banknoty lichwiarskie i jak Jam spalił synagogę fałszu złotego cielca.

Oddajcie innym to, co macie najcenniejszego lub też zniszczcie , aby dla innych nie było źródłem lęku i strachu o to, co posiadacie a nie o to, co Wam dał Bóg, czyli naturę i wolność ludzką.

Bądźcie wolni, Nic nie musicie a wszystko musicie tylko to, co ja Wam dałem jako talenty.

Przyjdźcie więc do mnie a będziecie wolni szczęściem i szczęśliwi wolnością.  Uwolnieni będziecie też od władania złotego cielca, węża szpetnego i lichwiarskiej pogoni za bogactwem...

Wy jesteście tym, czym Wy jesteście a nie tym co posiadacie i Was zdobi!
Amen!

((spisana i zakończona oraz opublikowana w odniesieniu do: ΙΧΘΥΣ oraz dni 17-19.03. 2012 roku, dnia 26.03 (marca) Roku Pańskiego 2012 (Pierwszego Roku Nowego Ładu Boskiego) o godz.: 05.54))

Poprawka spisana i zakończona oraz opublikowana w odniesieniu do: ΙΧΘΥΣ oraz dni 17-19.03. 2012 roku, dnia 25.03 (marca) Roku Pańskiego 2012 (Pierwszego Roku Nowego Ładu Boskiego) o godz.: 14:04)): w odniesieniu do tekstu winno być:

((spisana i zakończona oraz opublikowana w odniesieniu do: ΙΧΘΥΣ oraz dni 17-19.03. 2012 roku, dnia 25.03 (marca) Roku Pańskiego 2012 (Pierwszego Roku Nowego Ładu Boskiego) o godz.: 05.54))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.