piątek, 16 kwietnia 2010

B. Borusewicz winien złożyć hołd w imieniu Rzeczpospolitej!?

Witam

Niniejszym protestuję, żeby B. Komorowski przemawiał i składał hołd Parze Prezydenckiej na Wawelu...  imieniu Rzeczpospolitej.

Mimo wszystko... zachowując powagę pochówku winien to być B. Borusewicz, Marszałek Senatu...

Dlaczego:

1. B. Komorowski jest kandydatem na Prezydenta... oficjalnym,
2. Jest niegodny składać hołd L. Kaczyńskiemu, którego wyśmiewał i deprecjonował m.in. szyderczo stwierdzając... "jaki Prezydent taki zamach" (to o ostrzelaniu w Gruzji... więcej cytatów nie potrzeba),
3. W swojej działalności i wypowiedziach... poniżając Prezydenta poniżał tym samym dużą część Narodu Polskiego, Polaków... a szczególnie tych 8 257 468 Polaków, którzy oddali głos na Lecha Kaczyńskiego...
4. Konstytucyjnie jest możliwe przekazanie p.o. Prezydenta na ręce Marszałka Senatu

NIE! DLA KOMOROWSKIEGO NA MÓWNICY NA WAWELU... NIECH W MILCZENIU PO PROSTU SIĘ TAM TYLKO MODLI W SKUPIENIU...


(dopisek z godz. 13.47, podobnie jak dodanie pytajnika)
Zachęcony prze licznych blogerów do zapoznania się z całością opinii na temat B. Borusewicza, które wygłaszali m.in. kombatanci i środowiska polonijne, zgłębiwszy dokładnie jego życiorys a także wysłuchawszy jego wypowiedzi w dniu dzisiejszym... zmieniam swoje zdanie: On, podobnie jak B. Komorowski, jest niegodny żegnać śp. Lecha Kaczyńskiego. Obydwaj panowie nie powinni w ogóle pojawić się podczas uroczystości pogrzebowych na Wawelu. Byłaby (i pewnie będzie) kpina z godności, patriotyzmu i honoru Polaków, Naszego Narodu!


ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.