czwartek, 15 kwietnia 2010

Skąd Oni wiedzieli?

Jak podaje Dziennik Wschodni: "Najnowsze wydania tygodników ”Fakty i Mity” i ”Nie” mają na jedynkach niestosowne treści wobec sobotniej katastrofy. Wydawcy przepraszają za to na stronach internetowych swoich pism. Na okładce ”Faktów i Mitów” rysunek siedzącego okrakiem na samolocie Przemysława Gosiewskiego z łopatą w ręku. Numer trafił do sprzedaży w piątek... Na jedynce ”Nie” obok logo rzucają się w oczy tytuły ”Mały Katyń” i ”Katastrofa prezydenta K...).


Oczywiście obydwie redakcje przepraszają na stronach internetowe, że druk ich czasopism został dokonany jeszcze przed katastrofą i nie było możliwości ich wycofania.
A ja mam "oszołomskie" i oczywiście absurdalne pytanie: "SKĄD ONI WIEDZIELI"?

A jeżeli nie wiedzieli... to jakimi szubrawcami są, życząc im tej śmierci, tak z nich kpiąc?

A swoją drogą jakże... ta ich zapiekła nienawiść wobec Prezydenta L. Kaczyńskiego i PiS po prostu zwrotnie zakpiła z nich... uwidaczniając jakimi hienami ludzkimi i redakcyjnymi byli i są...I proszę zwrócić uwagę: Artykuły pisanie i w NIE i FiM zatytułowane m.in.: "Lotnisko Odkrywkowe", "Mały Katyń" czy "Katastrofa prezydenta K." pisały o wizycie oceniając ją kpiarsko i negatywnie, z wcześniej założoną tezą o jej "śmieszności"... zanim w ogóle ta wizyta miał miejsce, zanim doszła do skutku....


Tak właśnie do niedawana i tak dalej próbuje się w sposób perfidny manipulować Polakami, nami wszystkimi... W taki sposób jesteśmy przez Nich traktowani... jak idioci i kretyni...


Chyba już więcej na to My Polacy nie pozwolimy...  Prawda?


ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD...

4 komentarze:

 1. Witaj świetnie piszesz,ale te FAKTy i NIE
  jakoś umknęły mi, może dlatego,że ich nie czytam,
  mnie się przypomniał natomiast inny Fakt,
  nagonka na SP Pana Gosiewskiego,tuż przed katastrofą, i szydzenie z jego kalectwa itd
  pamiętam,ze musieliśmy "nimi" wstrząsnąć,przypominając,że Kalectwo nie jest tematem szyderstw i chichotań,gość z drogi
  serd pozdr

  OdpowiedzUsuń
 2. mammamia co sie nie dzieje ile jeszcze czasu potrzeba na pogonienie tej chałoty z polski ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Relacja z wydarzenia, popełniona przed wydarzeniem... Tego nawer dr Goebbels nie wymyślił.

  Jan Bogatko

  OdpowiedzUsuń

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.