środa, 1 września 2010

Prorosyjski Prezydent, Antyniemiecki Premier!

Witam

Wczoraj napisałem notkę, w której apelowałem do premiera i przedstawiłem kilka działań naszego wymiaru sprawiedliwości.

Jakoś niestety owa notka przeszła niezauważona a jest ze wszech miar istotna. Postanowiłem ją powtórzyć w części dotyczącej naszego premiera.

Zamierzam bowiem oskarżyć polskie władze - szczególnie Premiera-  o dyskryminację rasowo-narodowościową, która obecnie występuje w Polsce i jest przez premiera tolerowana. Nie ma to nic wspólnego z demokracją!

Sądzę, że międzynarodowe instytucje będą zainteresowane łamaniem w Polsce zasad humanitarnego traktowania wszystkich ludzi niezależnie od rasy, wyznania, narodowości, poglądów, wyznawanych idei, dokonanych uczynków, płci i wieku!

W Polsce mamy do czynienia z dyskryminacją Niemców!

Nie wiem co na taką dyskryminację odpowiedzą organizacje międzynarodowe i niemieckie, ale przygotowuję właśnie dramatyczny apel do nich o walkę z polskim rządem! Niech wpłynął na niego aby w końcu stał się częścią ogólnoświatowej krucjaty wolności i równoprawnego szacunku dla zmarłych: niezależnie czy są mordercami, dewiantami, gwałcicielami, sadystami czy  różnej maści zboczeńcami! Każdemu nalezy sie identyczny szacunek!

Nie rozumiem więc dlaczego polski rząd nie stosuje zasady równoprawności pamięci i tożsamego traktowania wszystkich ludzi. Czyżbyśmy mieli do czynienia z rządem totalitarnym?

Ponawiam więc apel do polskiego premiera, ukorzenionego w innej narodowości niż polska (ponizszy tekst jest luźną kopią wczorajszego):

"We wczorajszym Fakcie znalazłem mały artykulik, który wzbudził we mnie chęć zaapelowania do naszego premiera o podjęcie odpowiednich działań a'la B. (k...). Otóż na stronie 8 dzisiejszego Faktu można przeczytać m.in."Robert Mechliński z Krasów (woj. wielkopolskie) przeżył szok, gdy archeolodzy wykopali na jego polu 28 ciał żołnierzy Wehrmachtu (...) W zbiorowej mogile znaleźli 28 bardzo dobrze zachowanych ciał niemieckich żołnierzy. Oprócz tego guziki, nieśmiertelniki (...) Odkopane zwłoki z pola gospodarza zostały już przeniesione na cmentarz w pobliżu Poznania".

Panie Premierze! Jak tak można! Dlaczego ciała żołnierzy niemieckich nazistów przeniesiono na cmentarz?! Nasz kochany B. (k...) zadbał przecież o swoich sowieckich, komunistycznych bohaterów stawiając im pomnik pod Ossowem a Pan Pan pozwala tak spokojnie przenosić ciała innych morderców narodu polskiego na zwykły cmentarz? Przecież w imię pojednania niemiecko-polskiego i kolejnych uścisków z A. Merkel winien Pan wykupić odpowiedni skrawek ziemi od jej gospodarza i postawić pomnik żołnierzom hitlerowskim! Dlaczego Pan nie bierze przykładu ze swojego prezydenta B. (k...)? Na pewno i jakiś symbol religijny (zamiast swastyki) można by postawić, bo zapewne przodkowie tych hitlerowców w coś wierzyli, nieprawdaż?

Oj Panie Premierze... Nieładnie to tak doprowadzać do niejednakowego traktowania poległych na ziemi polskiej jej zbrodniczych najeźdźców... nieładnie... a jak Niemcy i Pani A. Merkel lub Eryka S. się obrażą?".

Mam nadzieję, że nasi włodarze nie pozwolą, aby światowa opinia publiczna określała ich jako totalitarnych rasistów!

Pozdrawiam

2 komentarze:

  1. Świetny tekst, dziekuję!
    Nasi Ojcowie wyznawali zasadę, że "chama należy regularnie kłonicą po grzbiecie łoić aby mu się głupoty nie roiły we łbie"!

    OdpowiedzUsuń
  2. Plemier sie na tym nie pozna! Pomysli,ze i prawda!

    OdpowiedzUsuń

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.