niedziela, 11 listopada 2012

Podła, nieudana prowokacja antypolskich służb III RP

Godzina 16.30...

Słucham właśnie relacji z celowo zablokowanego - już na początku - naszego Marszu Niepodległości. Jedno jest pewne: Wasalny Marsz Prezydencki poniósł kompletną porażkę. Liczba ludzi, którzy chcieli uczestniczyć i uczestniczą w Marszu "Odzyskajmy Polskę" była i jest kilkunastokrotnie wyższa niż ilość osób idących w Marszu Namiestnika Polski.

Jednym jestem zszokowany. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się aż takiej strachliwej reakcji antypolskich służb policyjnych. Policjanci użyli broni gładkolufowej przeciw sprowokowanemu przez nich tłumowi. Mam nadzieję, że kule trafiły samych prowokatorów, czyli funkcjonariuszy państwowych. Gubernator Warszawy - poprzez swoje służby - zaapelowała do manifestantów o rozejście się do domów. Nie poskutkowało... Mafia D. Tuska i B. Komorowskiego po raz kolejny okazała się bezradna wobec naszej tożsamości narodowej, wobec naszego patriotyzmu. Została im już tylko przemoc, ale wobec dziesiątków tysięcy ludzi musieli zrezygnować...

Nie wiem jak sytuacja potoczy się dalej, ale jestem równie mocno oburzony narracyjną i nienawistną manipulacją jaką słyszę w TVP Info. Takiego fałszu i hipokryzji nie słyszałem nawet w ustach dziennikarskich funkcjonariuszy PRL. Może jedynie w czasach Stanu Wojennego... Jeden z wyższych funkcjonariuszy policji ośmielił się na wizji nazwać uczestników Marszu "Odzyskajmy Polskę" mianem psychopatów i bandziorów.

"Najpierw Cię nie zauważają, później wyśmiewają, następnie próbują zdyskredytować a na końcu ze strachu atakują. Wtedy wygrałeś"... Ten cytat jest dla mnie "światełkiem w tunelu". Strach władzy widać  dzisiaj - kolejny raz - wyraźnie...

Godzina 16.45

Obecna władza już przegrała... Prowokacja antypolskich służb specjalnych III RP poniosła totalną porażkę. Mars ruszył, choć wielu - szczególnie z małymi dziećmi - z niego zrezygnowała! Brawo manifestanci!

Godzina 16.55


Ale idziemy, idziemy po Polskę. W spokoju, z biało-czerwonym sercem i spokojnie. To nawet nie jest kilkunastokrotnie, ale chyba nawet kilkudziesięciokrotnie więcej ludzi niż na oficjalnym marszu Namiestnika. Tłumy ich, tłumy... serce rośnie.

Nie widać w telewizji końca Marszu... i TVP Info kończy właśnie relację na żywo... Ale strach przed prawdą. Jakże się cieszę... i choć nie jestem dziś w Warszawie, to czuję się tak jakbym tam był...


Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy My żyjemy!

P.S.

Mieliśmy do czynienia z kolejną już - po ubiegłorocznej - prowokacji antypolskich rządzących i próbie zablokowania Marszu Polaków. Jak długo jeszcze pozwolimy tej a'la swołoczy rządzić naszym krajem? Jak długo jeszcze pozwolimy, aby TVP była antypolską tubą propagandową? Jak długo jeszcze będziemy obcymi we własnym kraju?

Pozdrawiam

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

3 komentarze:

 1. W TVP Info gaworzyli o jakimś złamaniu przez manifestujących prawa w postaci zakrywania twarzy...

  To Ci demonstranci... czyli prowokatorzy policyjni. To właśnie oni złamali prawo...

  http://www.garnek.pl/himitsu/23768107/warszawa

  http://w110.wrzuta.pl/obraz/6BEY9vyot3y/tajniaki...

  krzysztofjaw

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak długo jeszcze będziemy obcymi we własnym kraju? Dopóki nas nie wypędzą z niego lub nie zabiją. Jak na razie realizują ten program doskonale. Można zapytać nieco inaczej. Jak długo żydowska "opozycja" będzie Polaków mamić pseudo-niepodległością Polski i organizować oszukańcze marsze, które jak wszyscy widzą są zaprzeczeniem tej niepodległości? To tak jakbyśmy organizowali marsze niepodległości podczas okupacji hitlerowskiej. W jakim celu? By ludzi pozabijać, czy po to by hitlerowiec policzył ilu nas jest i wykopał odpowiedni dół na grób? Niepodległość trzeba najpierw wywalczyć, a potem ją czcić. I taka powinna być kolejność, a nie odwrotna.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.