poniedziałek, 9 maja 2011

Czyżby Seremeta ukrytym antysemitą i antynurkiem?

Semici i nurkowie wszystkich krajów, łączcie się! Macie chyba Nowego Wroga - A. Seremeta!

A. Seremet dziś zagaił sobie: "09.05. Warszawa (PAP) - Prokurator generalny Andrzej Seremet chce zmiany przepisów, by móc karać kibiców zasłaniających twarze na trybunach. Jego zdaniem należy ścigać nie tylko chuliganów, ale i organizatorów winnych zaniedbań; dobrym rozwiązaniem jest też wprowadzenie dożywotniego zakazu stadionowego. Według Seremeta, kary za zasłanianie twarzy podczas imprez sportowych i posiadanie niebezpiecznych narzędzi, takich jak noże, przyczynią się do zwalczania przestępczości stadionowej. "Obecnie obowiązujące przepisy, m.in. ustawa o imprezach masowych, są dobrymi instrumentami, żeby ścigać przestępców, jednak wydarzenie bydgoskie pokazały potrzebę uściślenia pewnych rozwiązań" - mówił.Wprowadzenie osobnej odpowiedzialności karnej za samo zasłanianie twarzy w czasie imprezy sportowej ułatwi identyfikację osób łamiących zasady udziału publiczności w takich imprezach. "To obecnie najpoważniejszy problem, przed którym stają organy ścigania" - ocenił." (źródło) 

 W związku z powyższym jakoś mi się tak nawiązało... choć nawiązań może być wiele więcej zapewne...


1. Ludy semickie lub Semici − umowna nazwa, pochodząca od imienia biblijnego Sema (jednego z synów Noego), grupy ludów posługujących się językami należącymi do rodziny języków semickich. Określenie to pochodzi od niemieckiego filologa Augusta Schlözera, który wprowadził je w roku 1781. (źródło),

2.  Języki semickie - rodzina języków, należąca do języków afroazjatyckich, wywodząca się z języka prasemickiego. Językami semickimi posługuje się obecnie ok. 280 mln mówiących, zamieszkujących głównie na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej i Etiopii. Współcześnie do najważniejszych języków tej rodziny zaliczają się: język amharski, język arabski, język hebrajski, język maltański, język tigrinia. (źródło),

3.  Islam jest religią semicką, monoteistyczną, drugą na świecie pod względem liczby wyznawców po chrześcijaństwie. Muzułmanie zaś to wyznawcy islamu. Muzułmanki w niektórych krajach zakrywają twarze i całe ciało (źródło: TU, TU),

4. Nurkowanie – przebywanie pod wodą przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu lub na tzw. zatrzymanym oddechu (freediving), w celach rekreacyjnych, sportowych, naukowych, technicznych, ratunkowych lub militarnych. Nurkowanie ze sprzętem (ang. scuba diving) oraz nurkowanie na zatrzymanym oddechu (ang. freediving) jest zaliczane do sportów ekstremalnych. (źródło).

5.  Strój nurka może zakrywać twarz i wyglądać np. tak:

Nie mam pojęcia czy odziani w tradycyjne lub lokalne stroje niektóre muzułmanki i niektórzy nurkowie bywają na stadionach, ale gdyby akurat tak się zdarzyło i skorzystano by z ewentualnego prawa przyjętego na wniosek A. Seremeta to.... byłby to chyba czysty antysemityzm oraz antynurkizm! A może jednak się mylę?

Ojejku coś się za bardzo miesza niektórym a chyba tym najważniejszym już się kompletnie "pomieszało, zmiksowało i wyrzygało kompletnym debilizmem wtórnym".... bo przecież aż mi się nie chce wierzyć, że to wymysł prokuratorski!

Pozdrawiam

ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD... http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.