poniedziałek, 29 lipca 2019

Dalej trwa atak na Polskę! Teraz LGBT+50 innych płci...

Bardzo krótko, bo udało mi się dostać do laptopa.

Wielu z nas zadaje pytanie: dlaczego PiS pozwala na gremialny atak środowisk LGBT+ na naszą konserwatywną Polskę? Innym pytaniem bez odpowiedzi pozostaje to, dlaczego hierarchowie Kościoła Katolickiego nie reagują w sposób ostry na profanację naszych świętości, jak np. profanację Maryi i nawet fizyczne ataki na duchownych i ich obrzędy?

W przypadku PiS-u to wydaje mi się, że nie chce ulec prowokacjom a cała sytuacja jest naprawdę bardzo skomplikowana i ja PiS w jakimś stopniu rozumiem. Te jakieś "tęczowe marsze" są czystą ustawką, prowokacją elit lewacko-sorosowych, bo koszmarnie boją się drugiej kadencji PiS-u, która będzie zupełnie inna i wtedy zacznie się rozliczanie za III RP. Lewakom już nie starczało argumentów, więc wystawili najcięższe działa: inwazja LGBT+ i prowokacje, żeby doszło do rozlewu krwi na ulicach. A wtedy będzie światowa narracja syjo-lewako-globalistów o naszym faszyzmie czy nazizmie. To jest gra o wszystko, o naszą Polskę, ale i kształt przyszłej Europy. Będzie takich prowokacji jeszcze więcej i musimy się na to przygotować. BĘDZIE ICH DUŻO WIĘCEJ. Oni już stawiają wszystko na jedną kartę a G. Soros ich finansuje. Okropność. Ale te ataki są też wyrazem bezsilności tych środowisk, bo Polacy są narodem konserwatywnym i takim pozostaną. Więc ich atak na naszą wiarę przyniesie dla nich tylko skutek odwrotny od zamierzonego.

Gorzej jest z brakiem ostrej reakcji Kościoła Katolickiego w Polsce. Nie usłyszałem jeszcze żadnego listu apostolskiego czytanego na niedzielnych Mszach Świętych, który kategorycznie by potępił środowiska LGBT+. I za atak na polskich katolików, atak na rodzinę, atak na wiarę, profanację naszych świętości. Nie było, ale dlaczego? Oczywiście zdarzają się jakieś pojedyncze kazania określonych księży czy biskupów, ale oficjalnego stanowiska KK jeszcze nie ma. Na co czekają? Na to, żeby zidiociali zboczeńcy blokowali w kościołach możliwość odprawienia Eucharystii? A może na to, że w końcu jakiś tęczowiec zamorduje księdza lub wiernego? Nie jestem w stanie tego do końca pojąć. Jedynym wytłumaczeniem jest dla mnie lewacka postawa obecnego papieża Franciszka, który - wedle wielu - powoli odchodzi od odwiecznych dogmatów naszej wiary a swoją postawą blokuje kościelnych konserwatystów. Zresztą dziś mamy dwóch papieży: Benedykta XVI, który do tej pory nosi białą sutannę przysługującą papieżowi i Franciszka noszącego sutannę identyczną. Pierwszy był Benedykt XVI i wydaje mi się, że to on raczej jest papieżem i tyle.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.