czwartek, 9 listopada 2023

Uchylenie immunitetu Polakom. Unijny postkomunistyczny zamordyzm!

Parlament Europejski zdecydował o uchyleniu immunitetów czworgu europosłom Zjednoczonej Prawicy - Beacie Kempie, Beacie Mazurek, Patrykowi Jakiemu i Tomaszowi Porębie. Powodem tego uchylenia był akt oskarżenia, jaki przeciwko deputowanym skierował skazany za malwersacje finansowe i poszukiwany przez policję lewicowy aktywista Rafał Gaweł - założyciel Ośrodka Monitorowania Rasistowskich i Ksenofobicznych. 

Podstawą było oskarżenie czworga polityków o nawoływanie do nienawiści, co w tym pozwie sprowadzało się do polubienia (lajkowania) lub podawania dalej przez europosłów spotu Prawa i Sprawiedliwości w mediach społecznościowych przed wyborami samorządowymi w 2018 roku. Spot dotyczył zagrożeń związanych z napływem nielegalnych imigrantów do Europy [1, 2].

Wszystko to działo się dzisiaj w ogromnie radosnej unijnej atmosferze i to w zaledwie 1 minutę i 49 sekund oraz wsparciu polskich parlamentarzystów z PO, PSL, Hołowni i Lewicy [3]. 

No to teraz już widzimy, co będzie się działo w scentralizowanym Jednym Państwie Europa. A to dopiero początek. 

Ale też widzimy, jaki ogromny błąd popełniliśmy odsuwając PiS od władzy. Teraz w UE zaczyna już królować hasło: "hulaj dusza, piekła nie ma". I wszystko to przez nas samych. UE wstrzymywała  bowiem jakiekolwiek działania lub decyzje, które mogły negatywnie wpłynąć na proces wyborczy w Polsce i pozwolić na utrzymanie władzy przez PiS (ZP). 

A teraz? Polska i Polacy dla elit unijno-niemieckich przestały być już zagrożeniem dla lewackiego i postkomunistycznego zamordyzmu unijnego, prowadzącego do zbudowania scentralizowanego Jednego Superpaństwa Europa opartego na  ideach komunistów: A. Spinell'ego (współautora "Manifestu z Ventotene" będącego swoistą konstytucją UE [4]), A. Gramsciego (autora komunistycznego "marszu przez instytucje") i H. Marcuse (aktywisty "Szkoły Frankfurckiej" i autora pojęcia "tolerancji represywnej").

Europosłowie PiS (ZP) od początku objęcia swoich funkcji często zabierali krytyczny głos w sprawach  unijnych i krytykowali obecny kierunek rozwoju UE. Robili to często wskazując na hipokryzję elit unijno-niemieckich i gromadzili wokół siebie innych europosłów, którzy mieli i mają taki sam albo podobny obraz dzisiejszej UE. 

Tyle tylko czy już w tym europejskim "postkomunistycznym eurokołchozie" zakazane jest mówienie prawdy czy nawet jakichś krytycznych i wg. elit unijnych "nieprawomyślnych" opinii? A gdzie tu mamy wolność słowa i wypowiedzi czy zwykłą tolerancję? Czy już w tej idiotycznej UE panuje już całkowita autocenzura i cenzura jak w komunie czy takie jak przedstawiał w przypadku Ministerstwa Prawdy G. Orwell w swojej książce "1984"?  

P. Jaki zauważa też, że taki krok wskazuje na to, że unijny establishment będzie starał się prawnie skazać krytycznych europosłów bez immunitetu za cokolwiek, aby tylko uniemożliwić im start w wyborach do europarlamentu w 2024 roku. Wynika to z tego, że ludzie skazani prawomocnym wyrokiem sądowym nie mogą kandydować do europarlamentu. 

A tym czasem już całkowicie została "zamieciona pod dywan" afera łapówkarska w europarlamencie a do tego mówi się, że do tego gremium ma dołączyć siedzący w areszcie  Włodzimierz Karpiński  z PO, który ma zarzuty łapówkarskie. Zatrzymano go w związku z tzw. aferą śmieciową. Usłyszał zarzuty korupcyjne związane z zawieraniem kontraktów na zagospodarowanie odpadów w Warszawie. 

Doprawdy jeżeli tak się stanie to W. Karpiński dołączy do "swoich", czyli do grona reprezentującego część tych europarlamentarzystów, którzy są europejskimi przestępcami korupcyjnymi. 

[4] Gorąco POLECAM lekturę tekstu, który przedstawia m.in. werbalną stronę uroczystego przekazania propozycji Manifestu dla Federalnej Europy opracowane przez Grupę Spinellego https://ordoiuris.pl/komentarze/komunistyczne-wzorce-w-unii-europejskiej-manifest-dla-federalnej-europy Tekst pochodzi z 24.10.2023!

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.