czwartek, 23 listopada 2023

Bardzo łatwy sposób zidentyfikowania zdrajców Polski i Polaków!

Każdy z Polaków lub kłamiących, że są Polakami, którzy w jakikolwiek sposób będą akceptowali proponowane przez niemiecką UE zmiany traktatowe może swobodnie być uznany za zdrajcę Polski i Polaków.  

Możemy wreszcie bardzo łatwo oddzielić zdrowe polskie ziarna od plew. Przez wiele lat nieraz było to trudne, bowiem mieliśmy do czynienia z ogromnym szumem informacyjnym, fake newsami, częstymi zmianami zdania na różne tematy, itp. Teraz już nie będziemy mieli trudności ze zidentyfikowaniem zdrajców narodu polskiego. 

Wczoraj Parlament Europejski w Strasburgu opowiedział się za zmianą traktatów unijnych. W głosowaniu 291 europosłów było za, 274 przeciw, a 44 wstrzymało się od głosu.

Głosowanie było zaskoczeniem dla niemiecko-brukselskich elit unijnych, bowiem wyrażenie zgody na zmiany przeszło tylko 17 głosami, co jeszcze niedawno wydawało się mrzonką dla europejskiej prawicy. Dobrze to rokuje na przyszłość i należy złożyć podziękowanie dla posłów PiS reprezentujących unijną EKR, którzy wykonali kawał dobrej roboty i udało im się przekonać wielu europosłów, że te zmiany spowodują utratę państwowości krajów unijnych i dyktat Berlina w Europie. 

Ale to głosowanie pozwoliło też Polakom na dokładne wskazanie teraźniejszych, pierwszych zdrajców Polski, bowiem za przyjęciem poprawek traktatowych głosowało aż 9 polskich europosłów. 

Następnymi haniebnymi i współczesnymi Targowiczanami okazali się: 

1. Róża Thun - Polska 2050, grupa Renew,
2. Marek Balt, - grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów,
3. Marek Belka - grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów, 
4. Robert Biedroń - grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów, 
5. Włodzimierz Cimoszewicz - grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów, 
6. Łukasz Kohut - grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów, 
7. Bogusław Liberadzki - grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów, 
8. Leszek Miller - grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów
9. Sylwia Spurek - grupa Zieloni.

Wszyscy byli wybrani do PE w 2019 r. z list Koalicji Europejskiej (PO, PSL, SLD, N., Zieloni) oraz Wiosny Roberta Biedronia. Europosłowie ci reprezentują frakcje Socjalistów i Demokratów oraz Renew i Zielonych.

Pozostali polscy europosłowie - reprezentujący PiS (należący w PE do grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów - EKR), a także Koalicję Obywatelską i PSL (należący w PE do Europejskiej Partii Ludowej - EPL) - sprzeciwili się uchwale.

Trzeba też jasno powiedzieć, że gdyby owa 9-tka współczesnych i targowickich zdrajców Polski głosowała tak jak inni europosłowie z Polski, rezolucja by przepadła. A tak rozpoczęto proces zmian traktatów i trzeba walczyć w kolejnych etapach, aby uratować państwa w UE, w tym państwowość i niepodległość Polski. 

Dobrze też się stało, że polscy europarlamentarzyści z KO i PSL też zagłosowali przeciw, ale i tak trzeba ich cały czas obserwować, bo im po prostu nie można ufać a to głosowanie mogło być jedynie zagraniem taktycznym D. Tuska. 

A tak ogólnie. Mamy na razie 9-tkę zdrajców i obiecuję, że listę będę uzupełniać wraz z upływem czasu i zidentyfikowaniem kolejnych nowych Targowiczan. 

Ale jest jeszcze jedna bardzo ważna kwestia. 

Po wczorajszym głosowaniu w PE czerwono-zielone liberalne elity unijne a nade wszystko Niemcy, którzy na gruzach UE chcą zbudować swoją IV Rzeszę Niemiecką są już pewni, że po wyborach europarlamentarnych w połowie 2024 roku nie uzyskają większości, która będzie skora przyjąć proponowane przez nich zmiany w traktatach unijnych. 

Stąd należy się spodziewać, że zrobią naprawdę wszystko, aby do czerwca 2024 roku zakończyć proces zmian traktatowych. Dlatego też musimy zrobić też wszystko, aby maksymalnie opóźnić ten proces wszystkimi prawnie dopuszczalnymi działaniami. 

Nie jestem znawcą prawa unijnego, ale chyba ostateczna akceptacja tak daleko posuniętych zmian traktatowych będzie wymagała zgody poszczególnych państw poprzez referenda krajowe. Jeżeli tak będzie to mam nadzieję, że Polska i wiele innych narodów w UE opowie się przeciw tym zmianom. Boję się tylko tego, że unijne pseudoelity też będą robić wszystko, aby te referenda nie były potrzebne, więc wszystko przed nami. 

Walka o Europę Ojczyzn i Polskę nadal jeszcze  trwa!


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 

Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą. 
Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję! 
Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814 
Paypal: paypal.me/kjahog

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.