sobota, 19 marca 2011

Zwodniczy kamuflaż Prezydenta i jego Protektorów!

Witam

Przyznaję!

Sam wczorajszym postem dałem się unieść prześmiewczej fali wszechogarniającej kpiny z Prezydenta oraz  kontynuacji medialnej narracji kreującej Go na niegroźnego i popełniajacego raz za razem jakieś kompromitujące "gafy" człowieka, którego celem była tylko prezydentura i władza dla samej rozkoszy bycia "Panującym".

Nie dajmy się jednak zwieźć temu kreowanemu obrazowi Bronisława Komorowskiego! Uważam dalej, że pod tą fasadą kryje się jeden z najniebezpieczniejszych ludzi dla Polski, Polaków i ogólnie naszej Ojczyzny! Może należy się zastanowić, czy cała obecna prezydentura B. (k...) nie jest jednak przemyślana a tworzona narracja ma odwrócić od zadawania trudnych pytań i "przykryć" prawdziwe i tragiczne dla Polski oblicze Bronisława Komorowskiego?".

Zaraz po napisaniu wczorajszego tekstu przypomniałem sobie, co jeszcze we wrześniu 2010 roku w notce: "Wolski widział w "śpiochu" Myśliwym cechy jeneralskie... wiedział co mówi!" pisałem na temat ówczesnego kandydata na prezydenta.  Bardzo rzadko to czynię, ale pozwolę sobie - z powodu moim zdaniem ważności tekstu - przypomnieć go w całości.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Witam
Pamiętacie jak to Wolski chwalił "śpiocha" Myśliwego jaki to z niego byłby świetny jenerał!

A my się śmialiśmy, chociaż ja zawsze powtarzałem i przestrzegałem przez "śpiochem" Myśliwym:

1) Generalissimus? B. Komorowski - nasz (ich) Namiestnik?...,
2) Uwaga na Pełniącego Obowiązki Bronisława Marszałka Komorowskiego! ,
3) Narracja B. Komorowskiego: "Jestem wykształciuchem"! ,
4) Uwaga na animalizację myśliwych - pasjonatów!
5) B. Komorowski - Zrewitalizowany Nowy Produkt na rynku politycznym

(...konieczny epilog notek... Trzej przyjaciele... PROROCY i CZARODZIEJE? )

Przeczytajcie i wyciągnijcie wnioski dlaczego Wolski tak wierzył w "śpiocha" Myśliwego, dlaczego SOWOWY generał M. Dukaczewski otwierał szampana opijając zwycięstwo "śpiocha" Myśliwego jeszcze przed ogłoszeniem wyników wyborów prezydenckich, dlaczego "śpioch" Myśliwy  sobie jeździł z J. Palikotem polować na głuszce w Rosji na zaproszenie KGB, dlaczego Palikot teraz tworzy partie prezydencką.

Przeczytajcie teraz pierwszy wyraz tytułu pierwszej ze wskazanych powyżej moich notek. Wystarczy. Wolski uczył się od GRU od lat 40-tych XX wieku. Zajęło mu to kilkadziesiąt lat zanim wprowadził Stan Wojenny.  Widocznie "śpioch" Myśliwy okazuje się przerastać "umiejętnościami" Wolskiego, za co go Wolski słusznie pochwalił w telewizorni.

I jeszcze jedno.

Dziś jest 16 września 2010 roku. Usunięto krzyż.

Jutro jest 17 września 2010 roku.

17 września 1939 roku Sowieci najechali bezczelnie i jak horda bezrozumnych hien na Polskę, aresztując 22 tysiące najznamienitszych Polaków II RP by później w bestialski sposób zmordować ich.

Mord nastąpił około 10 kwietnia w Katyniu i innych miejscowościach.

10 kwietnia na ziemi smoleńsko-katyńskiej ginie ponownie trzon patriotyczny Polski z Prezydentem L. Kaczyńskim...

Na co stać więc jeszcze chyba już nawet może Generalissimusa "śpiocha" Myśliwego?...

Czyżby liczył na sprowokowanie zamieszek by 17 września ironicznie znów "przykryć lub ironicznie powielić" rocznicę  zbrodniczej agresji Rosji Sowieckiej na Polskę?

(...)

A to lektura obowiązkowa dla wytrwałych i chcących później pogadać co o tym sądzą i czy tak może jest, być, będzie... a może to moje wybujałe dyrdymały po prostu i tyle...

Jeżeli tak... to Kto i dlaczego i co dalej z Polską? 
Skąd Oni wiedzieli?
Podróże Adama Michnika...
Polska - ostateczna demokratyczna batalia o niepodległość?!
Zamach Stanu?! 
Chłopcy w krótkich spodenkach? Niestety... raczej likwidatorzy! 

Niepodległość czy Protektoraty? 
Polska - niepodległa Ojczyzna czy Polsza - Priwislanskij Kraj! 
Czy Putin zrealizuje w końcu marzenia Lenina i Stalina? 
Miałem sen... łupkowowaty!  "
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak wiem... Może i zbyt tego wszystkiego wskazałem za dużo, ale temat wydaje mi sie na tyle ważny, że starałem się "tak na szybko" zareagować i jednak zmienić nieco spojrzenie na obecnie wykreowany medialnie wizerunek Prezydenta... bo jakoś tak trudno mi w to uwierzyć, że akurat właśnie ten wpis, akurat teraz został sfilmowany (czy pamiętacie kiedykolwiek, aby media pokazywały konkretne wpisy polskich osobistości do jakichkolwiek ksiąg okolicznosciowych?) a błędy wskazane przez np. TVN i onet.pl (sic!)...

... a w tle powstaje zaplecze polityczne Bronisława Komorowskiego tworzone przez jego odwiecznego kompana Janusza Palikota.... (zob: Czyżby kolejne ruchy WSI - GRU na polskiej scenie politycznej? Oby to tylko fantazje...

... a w tle 10 kwietnia... pierwsza rocznica Katastrofy Smoleńskiej... Patrzmy dokładnie, co dzieje się wokół tej rocznicy i w jaki sposób Prezydent będzie próbował i już próbuje ją zawłaszczyć oraz rozbić jej patriotyczny charakter (zakaz wobec obchodów organizowanych przez Gazetę Polską). Dostrzegajmy fakty a nie medialną kreację!

Pozdrawiam

P.S.
Warto jeszcze zajrzeć do: Przyjaciel się pruje: Marszałek ma być czysty jak łza - jakby co (ten przyjaciel to oczywiście nie kto inny jak KotPali) - (za wskazanie tej notki dziękuję Avernonowi)


P.S.2
Wszystko, co powyżej napisałem nie jest oczywiście zaprzeczeniem faktu, iż dziś panuje w Polsce jeno żenująca ogólna DOBROŚĆ, ale jakże łatwo taką WSZECHOGARNIAJĄCĄ NIEWYKSZTAŁCONĄ PUSTKĄ INTELEKTUALNĄ sterować i to musi budzić w nas przerażenie...


ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD... http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.