piątek, 28 stycznia 2022

Antyżydowskość Niemców trwa w najlepsze do dzisiaj!

Celowo nie piszę o tzw. "antysemickości", bo to pojęcie niejednoznacznie zostało zawładnięte przez Żydów a Semitami jest wiele narodów a nie tylko Żydzi, np. Arabowie, Asyryjczycy, Babilończycy, Aramejczycy, Fenicjanie, i in. Zresztą to już wielokrotnie tłumaczyłem i nie mam zamiaru się powtarzać. "Antyżydowskość" zaś odnosi się do rasistowskiego stosunku do Żydów. 

Niemcy się nigdy nie zmienią, niezależnie od pokolenia. Ich przekonanie o "rasie panów" tkwi w nich od zarania ich dziejów. Może kiedyś nie potrafili tego dokładnie określić, ale Adolf Hitler już to potrafił i trafił w sedno niemieckiego przekonania o ich rasowej wyższości nad innymi narodami. Stąd było takie dla niego - przeszło 90 procentowe - poparcie społeczeństwa niemieckiego i to bez żadnego wewnętrznego terroru z jego strony. Po prostu czuli jak on i myśleli tak jak on. 

I tak w dużej mierze myślą do dzisiaj, mimo, że starają się to jakoś ukrywać... Ale prawda zawsze wypływa na wierzch... A jako, że Adolf Hitler wskazywał wyższość Niemców nad wszystkimi, w tym nad pogardliwie przez nich traktowanymi Żydami, Słowianami (Polakami), Cyganami, itd. to wielu współczesnych Niemców staje się świadomie lub podświadomie kontynuatorami jego przemyśleń i poglądów. 

Wczoraj pisałem, że winniśmy właśnie teraz zażądać reparacji wojennych od Niemiec a nawet pragmatycznie dogadać się w tym zakresie z Żydami i Amerykanami. 

W wielu państwach w Europie a szczególnie w Niemczech nastąpił w ostatnich latach wybuch tzw. "antysemityzmu" a np. - tak jak w Niemczech - żydowskie synagogi są chronione przez policję i jest tam najwięcej tzw. "antysemickich" incydentów w Europie. Według raportu opublikowanego przez Europejską Agencję ds. Praw Podstawowych w 2016 roku w Niemczech takich incydentów było 1468, w Wielkiej Brytanii 1308, w Austrii 477, w Holandii 428, we Francji 355 a w Polsce... 101 [1] . W 2017 roku ta sama agencja wskazała, że w Niemczech było 1504 takich incydentów, Wielkiej Brytanii 1382 a w Polsce jedynie 73. W 2020 roku w Niemczech już odnotowano 2351 takich incydentów, w UK ponad 1600, we Francji 339 a w Polsce 81 [2].  

A jednak to my - jako Polacy -  obrywamy za naszą mityczną antysemickość "wyssaną z mlekiem matki", bo Żydom wydaje się, że jak Niemcy już im zapłaciły wszystko, co mieli zapłacić, to od katolickiej Polski mogą wyłudzić - w ramach swojego "Przedsiębiorstwa Holocaust" -  pieniądze w ramach mitycznych i bezprawnych, bezspadkowych reparacji wojennych. 

A teraz ci sami Żydzi ze Światowego Kongresu Żydów nagle zaczynają lamentować i być zaniepokojeni, że według ich badań "poziom antysemityzmu w Niemczech, spośród wszystkich krajów, jest rekordowo wysoki. Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że co trzeci młody człowiek w wieku poniżej 25 lat ma zasadniczo antysemickie poglądy. I faktem jest, że to jest niebezpieczne, bo to jest następne pokolenie" [3]. Prezes tej żydowskiej organizacji mówi - zastanawiając się co może być np. za dziesięć lat - że "W Niemczech, podobnie jak w wielu innych miejscach, ryzykujemy, że ktoś inny może to wykorzystać, wystartować w wyborach i wygrać. Nie, nie sądzę, że będziemy mieli kolejnego Hitlera, ale możemy mieć kolejną osobę, która jest podobnie silna, która wykorzystuje nienawiść, wykorzystuje strach, aby coś zbudować - na tym polega niebezpieczeństwo" [3]. 

Ale czy Żydzi powinni się dziwić postawie Niemców? 

Przecież oni świadomie po wojnie ochraniali niemieckich, nazistowskich oprawców, w tym zbrodniarzy z Auschwitz. 

Jak powiedział profesor Bogdan Musiał w nawiązaniu do wczorajszej 77 rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz: 

"To jest skandal nieprzeciętny. Państwo niemieckie pod pozorem państwa prawa konsekwentnie chroniło zbrodniarzy z Auschwitz przed odpowiedzialnością karną i udało się to oczywiście. I to robiono świadomie. Niemieckie państwo specjalnie dla zbrodniarzy niemieckich wprowadziło do ustawy zasadniczej trzy artykuły, które miały na celu ich chronienie, czyli skodyfikowali ten system. My sobie z tego kompletnie nie zdajemy sprawy (...) Podobnie jak z tego, że "to nie były nazistowskie zbrodnie wojenne, tylko niemieckie zbrodnie wojenne, ponieważ państwo niemieckie po 1949 roku te zbrodnie zaklepało. Proszę sobie wyobrazić, że do dzisiaj zbrodnie na Polakach w Auschwitz są według niemieckich sądów "ordnungsgemaess", czyli prawnie bez zarzutów. I według tego niemieckiego prawa, które do dziś obowiązuje, zbrodniarze, którzy ich dokonali są niewinni. A ofiary są winne (...) "W moim przekonaniu byłoby konieczne, aby te niemieckie wyroki w sprawie Auschwitz podważyć, w Niemczech, w tych samych sądach, które takie wyroki wydawały (...) "Pewnie to odrzucą, ale my wtedy pójdziemy do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Ciekawe, jak tam Niemcy wytłumaczą zbrodnie na Polakach? Podejrzewam, że to by miało też spory wydźwięk medialny, także międzynarodowy. Musimy się również postarać, żeby rehabilitować pomordowanych Polaków, także sądowo, to otwiera drogę do odszkodowań" [4].

Radziłbym wobec tego Żydom, aby przestali nękać nasz kraj, który też był ofiarą nazistowskich Niemców i zaczęli się przyglądać właśnie im, bo to o nich można mówić, że prawdopodobnie "wyssali tzw. antysemityzm z mlekiem matki" a nie my - Polacy. Radzę też abyście zwrócili uwagę na to, że obecna administracja niemiecka jest lewicowo-socjalistyczna z domieszką tzw. zielonych a hitlerowska NSDAP była Narodowosocjalistyczną Niemiecką Partią Robotników. 

A jak dalej będziecie tak antypolscy i się okaże, że znów będziecie musieli uciekać z Niemiec czy z innych krajów Starej Europy, to nie wiem, czy będziemy tak was hojnie przyjmować, jak przyjmowaliśmy was, kiedy wszędzie onegdaj was wyganiano [5] m.in. za czasów  księcia wielkopolskiego Bolesława Pobożnego czy Kazimierza Wielkiego, którzy dali wam przywileje (m.in. Statut Kaliski) o jakich w ówczesnej Europie nawet nie mogliście marzyć. A jak już Niemcy przy wsparciu Moskwy zbudują swoją IV Rzeszę (Jedno Sfederalizowane Państwo Europa) to... kto tam ich wie, czy znów im nie przyjdą do głowy jakieś kolejne głupie pomysły... 


-----------------------------------------------------

Informacja

Serdecznie dziękuję moim dotychczasowym darczyńcom. Naprawdę nawet Państwo nie wiedzą, ile to dla mnie znaczy, bo daje mi jakąś szansę i motywację do dalszego blogowania a przede wszystkim to wsparcie świadczy, że jednak warto poświęcić swój - coraz mniej dla mnie dostępny - czas na tą moją "pisaninę". Jestem zobowiązany nawet za wsparcie małą kwotą, bo dla mnie jest to i tak indywidualne wydarzenie obrazujące wielkość Państwa Serc.  

Postanowiłem zatem na moim macierzystym blogu: https://krzysztofjaw.blogspot.com/ stworzyć odrębną zakładkę pod nazwą "Podziękowania za wsparcie", w której będę prezentował inicjały darczyńców i kwoty jakie otrzymałem. Oczywiście jeżeli Państwo wyrażą taką zgodę. Taką informację będę prezentował w cyklach miesięcznych. 

Zwracam się wobec tego do Szanownych Państwa, aby w tytule przelewu lub w wiadomości na PayPal napisali mi czy wyrażają Państwo zgodę na opublikowanie takiej informacji. Wystarczy mi zwrot: "Zgadzam się na ujawnienie moich (do wyboru: inicjałów, nicków lub personaliów) i kwoty wpłaconej". Może też być tylko np. zgoda na inicjały, nicki czy personalia z zastrzeżeniem nie podawania kwoty wsparcia. Można też wysłać do mnie e-maila: kjahog@gmail.com.

Jeżeli takiej zgody nie uzyskam to oczywiście pomoc będzie całkowicie anonimowa, bez żadnej internetowej publikacji a moja wdzięczność zostanie tylko w moim i Państwa sercu. 


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com

Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą. Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję! 
Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814 
Paypal: paypal.me/kjahog


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.