wtorek, 31 maja 2022

Tomasz Grodzki show!

Niedawno napisałem, że "jak widzę w telewizorni tą "czecią osobę w państwie" to aż mi jest żal, że musimy znosić takich - wedle mnie - cynicznych, mitomańskich i megalomańskich oraz zapewne szyderczo kłamliwych a'la szubrawców na szczytach władzy polskiego państwa. Mam nadzieję, że przy urnach wyborczych będziemy pamiętali, kto i jaka partia chroniła go do końca haniebnie odrzucając senacki wniosek o odebranie mu immunitetu i wyborczo odrzucimy kolejny raz PO, której miejscem winien być już śmietnik historii".  

Ale i chyba wyżej wymieniona moja opinia i tak nie oddaje stopnia jego chorej megalomanii i mitomanii.  

On żyje w jakimś swoim wydumanym i psychiatrycznie podejrzanym świecie, gdzie uznaje się za niemal półboga, któremu należą się największe pokłony podwładnych i cały świat winien go hołubić do nieskończoności. 

Dziś zrobił aferę, bo mu nie podstawiono jakiegoś wojskowego samolotu w stylu Casy i ze względu na awarię swojego samolotu musiał spędzić noc w luksusowym hotelu zamiast wrócić do Polski. Nie przesadzajmy... ta luksusowo hotelowa noc zapewne mu sprawiła wiele przyjemności, bo takie jego traktowanie zapewnia mu spełnienie potrzeby bycia nadczłowiekiem. 

Doprawdy. W swoich partyjnych szeregach ma pod ręką psychiatrę Klicha. Może warto, aby zwrócił się do niego po dyskretną poradę? 

Nie wiem czy rzeczywiście jego stan psychiczny wymaga aż takiej interwencji, ale warto zdawać sobie sprawę, że niemal każdy potencjalny wariat nie wie, że nim jest. Tedy warto byłoby, aby jego partyjni koledzy zasugerowaliby taką jego wizytę u kolegi. To wydaje się nadzwyczaj pilne! Choćby tylko dla postawienia diagnozy wykluczającej jego ułomność psychiczną. 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 
Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą. 
Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję! 
Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814 
Paypal: paypal.me/kjahog

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.