czwartek, 5 sierpnia 2010

Coś chyba nie tak z moimi snami i konfabulacjami? To Oni mieli zginąć?

Witam

Miesiąc temu napisałem post zatytułowany: "Miałem sen... łupkowowaty!", którego fragment niniejszym przytaczam:

"(...) Do tego momentu cała układanka wyglądała tak:
1. Listopad 2009 - Spotkania Sikorskiego w USA i oddanie USA przez Polskę gazu łupkowego, które prawdopodobnie są największe na świecie i zapewniłyby Polsce samowystarczalność na co najmniej 120 lat! A Polska stałaby się chyba potentatem gazowym oraz uniezależniła na zawsze od Rosji i utrąciłaby sens budowy gazociągu północnego i stałaby się głównym dostawcą gazu do Europy! Przypominam, że USA dzięki własnym pokładom gazu łupkowego praktycznie uniezależniły się już od Rosji.
2. 07 kwiecień 2010 - Spotkanie Tusk - Putin w Katyniu i rozmowy,
3. 08 kwiecień 2010 - Spotkanie Obama - Miedwiediew (redukcja do 3000 rakiet z głowicami jądrowymi),
4. 09 kwiecień 2010 - Uroczyste rozpoczęcie budowy rurociągu północnego.
I TU PROBLEM - POLSKA – jako światowy potencjalny gigant gazu łupkowego oraz oczywiście Prezydent L. Kaczyński! - jako problem numer 1 oraz S. Skrzypek (Prezes NBP, ale to w oddzielnym wątku).Rozwiązanie Głównego Problemu: Wyeliminowanie ze starego systemu tych jego elementów, które uwierzyły, że stały się częścią nowego i mogą zagrozić ponownej duopolizacji, trio czy też czworopolizacji a przede wszystkim Nowemu Energetycznemu Podziałowi Świata! Czy m.in. o tym dyskutowali ostatnio Bildenbergowie?
5. 10 kwiecień 2010 - Tragedia/Zamach (?) pod Smoleńskiem. Ginie Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej - L. Kaczyński. Problem zniknął a jak to zostanie wyjaśnione to już jest nieważne. Znajdą się kozły ofiarne takie żeby nie raniły Rosji. Bo to Rosji głównie zależało na śmierci Kaczyńskiego. Rosja oczywiście na gruncie mikro będzie chciała wyjść z tego z twarzą, ale tak naprawdę w jaki sposób dokonano zamachu (jeśli był to zamach) jest interesujący teraz dla hobbystów. Chociaż oczywiście nie można powiedzieć, żeby nie dążyć do wyjaśnienia szczegółów .... tylko, czy to coś da? Można skrzywdzić niewinnych ludzi (...).

Jakoś tak się składa, że ciągle wstając rano budzę się spocony ze strachu i przerażenia. Po takich nagłych przebudzeniach zwykle pamięta się źródło tego niepokoju, czyli z reguły fragmenty lub całość treści oraz fabułę snu...

Jako, że to tylko sen, może być np. odbiciem moich podświadomych konfabulacji rzeczywistości i nic w takim razie - w przypadku jego wyartykułowania publicznego - prawnie mi nie grozi. Więc opowiem Wam z czystym sumieniem, co mi się znów nieprawomyślnie i spiskowo przyśniło... oczywiście na temat tragedii smoleńskiej... i w częściach...

Zanim jednak zacznę opowieść odsyłam ponownie do następującego artykułu: "Gazprom: gaz łupkowy może zmienić światowy rynek gazowy".

A teraz... konkrety... nie zawsze logicznie powiązane w całość... no, ale to tylko zapis "majaczeń sennych".

"Usłyszawszy 10 kwietnia tego roku, że rozbił się samolot i zginęli wszyscy nim lecący z Prezydentem RP na czele, moją pierwszą myślą było pytanie: Kto jeszcze leciał? Poznawszy listę pasażerów, pojawiło się drugie pytanie: Jak można było dopuścić do tego, aby Oni wszyscy lecieli jednym samolotem? Po wszystkich zaś wydarzeniach pierwszego dnia tragedii i znając "bezwzględność chronicznej antypolskości państwa Rosyjskiego" oraz ustalenia jałtańskie, zaświtało w mojej głowie kolejne pytanie: Kto miał tak naprawdę z tych 96 osób (zakładając w majaczeniach, że był to zamach... niczym Gibraltarski) zginąć, czyli Kto był celem zamachu oraz dla Kogo śmierć tych osób byłaby politycznie i geopolitycznie korzystna a nawet niezbędna?

Odpowiedź na ostatnie pytanie wydawała mi się w moim śnie kluczowa dla rozwiązania zagadki śmierci elit patriotycznych III RP. Słowa niestety nie zawsze potrafią oddać sens i istotę odpowiedzi, więc w śnie sporządziłem pewien schemat dający pośrednio odpowiedź na to pytanie....

Oto jego pierwsza część, którą ztytułowałem: TO ONI MIELI PRZEDE WSZYSTKIM ZGINĄĆ? Starałem się też wskazać wyśnione przeze mnie możliwe przyczyny i powody, dla których musili zginąć. Może jednak ze snu nie wszystko i wszystkich pamiętam? Pomóżcie?

(W dalszej części schematu przedstawieni zostaną wyśnieni przeze mnie, ewentualni możliwi podstawowi  beneficjenci udanego zamachu w zakresie określonych suwerennych państw (Rosja, Niemcy, USA, ew. Izrael). Dalej będą też konkretne osoby z Polski (Michnik, Komorowski, Dukaczewski) i zza granicy (Putin, Miedwiediew, Merkel, Obama).

SCHEMAT
ISTOTA TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ
CZĘŚĆ I:
TO ONI MIELI PRZEDE WSZYSTKIM ZGINĄĆ?

Pozdrawiam

ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD... http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

6 komentarzy:

 1. Witam

  Porażające zestawienie faktów Panie Krzysztofie.

  Mirosław z Warszawy

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach, jeśli idzie o naszą wczorajszą wymianę zdań nt. pewnego pana, którego nazwiska nie chcę wymieniać by nie psuć powietrza, to syn jest tak jak i ojciec. Mój starszy potomek miał parę dni temu spotkanie ze swoimi magistrantami ( jest studentem doktoranckim na UW) i ci młodzi ludzie znają doskonale Miłosza Kondrata. Rzeczy jakie on opowiada,nie kryjąc poparcia, o swoim tatusiu wołają o pomstę do nieba. Stąd wiem o planowanym pozwie przeciw internautom, w szczególności chodzi o Pana tekst. Panie Krzysztofie, proszę pisać na dariaposen@wp.pl, to konto Żony. Wolę nie rozwijać tematu publicznie, nie dawajmy wrohom forów.
  Pozdrawiam serdecznie !

  Mirosław Warszawa

  OdpowiedzUsuń
 3. Wracając jeszcze do gazu łukowego. Z tego co pamiętam podpisalismy umowę z USA na 2% wydobycia. W związku z tym moje pytanie.
  A co jeśli wydobycia nie będzie?
  Wtedy figę z makiem dostaniemy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Z Pańskiego rozumowania wynika, że potrzeba przeprowadzenia zamachu powstała 9 kwietnia 2010r. Tragedia Smoleńska miała miejsce wczesnym rankiem następnego dnia. Proszę stanąć przed lustrem, i patrząc głęboko w oczy odpowiedzieć sobie czy nawet przy najbardziej spiskowej teorii dziejów, można zorganizować zamach na takie osobistości w ciągu kilku-kilkunastu godzin.
  Po drugie proszę pamiętać, że to Kancelaria Prezydenta dobierała pasażerów tego lotu. Jeśli zakładać, że ten lot miał być zamachem, tzn. że ktoś z Kancelarii Prezydenta (czyli ludzi powiązanych z PiS-em) zrealizował zamach na swoich ludzi.
  Ja osobiście w to nie wierzę. Tym bardziej, że wystarczą podstawy fizyki i odrobina wiedzy lotniczej, aby wiedzieć, że zbyt wiele decyzji zostało podjętych, które doprowadziły do katastrofy takiego rozmiaru.
  Gdyby ktoś miał zamiar przeprowadzić taki zamach, z pewnością nie zdałby się na przypadek, tyko zaplanował metodę dającą gwarancję zamierzonego skutku.

  OdpowiedzUsuń
 5. I to jest najmadrzejszy wpis ze wszystkich i tego calego artykulu......

  OdpowiedzUsuń
 6. ScreenUp po 4 latach zamyka swoją działalność.
  Domena screenup.pl będzie aktywna do 17 sierpnia 2012.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.