piątek, 30 lipca 2010

Demontaż, degradacja... psychiatra B. Klich.... lekarz osobisty obecnego rządu RP....

Witam

Przepraszam, że tylko krótko (piszę w tej chwili coś innego), ale informacja (któraś z kolei) jest godna tylko wskazania. Mój tytuł mówi sam za siebie....

A o co chodzi?

Jak poinformowała "mara" na BM24 w komentarzu (40-tym) do notki "elig": "Dowódca GROM płk Dariusz Zawadka złożył wypowiedzenie stosunku służbowego z końcem sierpnia - potwierdziła PAP w kilku niezależnych źródłach w wojsku".

Tekst źródłowy:
"Dowódca GROM płk Dariusz Zawadka złożył wypowiedzenie stosunku służbowego z końcem sierpnia - potwierdziła PAP w kilku niezależnych źródłach w wojsku. Według nieoficjalnych informacji PAP ze źródeł zbliżonych do sprawy, miał to uczynić w reakcji na planowane zmiany kadrowe w dowództwie wojsk specjalnych. - Wpłynęło wypowiedzenie dowódcy GROM - potwierdził w TVN24 informacje major Jacek Popławski, rzecznik dowództwa wojsk specjalnych".

Mam tylko jedną propozycję dla B. Klicha: NIECH ZE ŚRODKÓW "MON" WYBUDUJE ODPOWIEDNI SZPITAL DLA SWOICH KOLEGÓW I NIECH ZOSTANIE ORDYNATOREM LUB... MOŻE WŁASNYM PACJENTEM? - przecież samoleczenie świadczy o mądrości samo-leczącego.... A jakie daje efekty!!!!

Pozdrawiam

P.S. Z ostatniej chwili: "Całe dowództwo GROM-u (Grupa Reagowania Operacyjno-Manewrowego) podało się do dymisji - podaje telewizja TVN24. Ponadto, jak donosi TVN24, odchodzą też wszyscy dowódcy oddziałów bojowych". (Żródło)

P.S.2. (z godziny 19.53)
"Gen. Petelicki w rozmowie z Wirtualną Polską stwierdził, że dymisja dowódcy jednostki oraz szefów wszystkich oddziałów bojowych to wynik próby podporządkowania GROM-u Dowództwu Wojsk Specjalnych (DWS).- Wcale się temu nie dziwię. Obecne dowództwo GROM-u, które wywodzi się z żołnierzy tworzących od początku tę jednostkę, wyszkolonych jeszcze przez specjalistów z USA i Wielkiej Brytanii, jest najlepszym dowództwem od 20 lat - stwierdził gen. Petelicki. - Tych ludzi mających doświadczenie kilkuset udanych operacji na całym świecie próbuje się poddać Dowództwu Wojsk Specjalnych. - To tak jakby chirurgów operujących na otwartym sercu chcieć poddać dentystom - powiedział twórca GROM-u. Gen. Petelicki zauważył, że DWS zgodnie z wytycznymi MON, ma mieć gotowość operacyjną w 2014 r. - Ci ludzie nie mają pojęcia o tych operacjach, które wykonuje GROM - stwierdził gen. Petelicki". Źródło


ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD... http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.