poniedziałek, 28 grudnia 2009

eli barbur

Witam

Jest taki "facio" na s24.

"STARAM SIĘ GADAĆ DO RZECZY" - to zdanie eli barbura!, który mnie zbanował, bo ponoć inteligentni faceci boją się krytyki!

A teraz kilka słów eli barbura:

"Staje się jasne, że dni reżimu ajatollahów tak naprawdę są policzone".

"Nie oznacza to, że będzie łatwo; Ahmadineżad & Ska wiedzą doskonale, że może ich spotkać los „słońca Karpat”, co w teherańskim wydaniu przybrałoby zapewne formę dyndania na palmach... Będą się bronić do upadłego, ale każdy kolejny trup na ulicach przybliża ich koniec".

"Każda kolejna śmierć - przekazywana w świat filmikami z komórek - powoduje włączenie się nowych ludzi do walki. Na tym polega dynamika wydarzeń - na własne oczy widziałem to już kiedyś w konflikcie izraelsko-palestyńskim. Dokładnie tak rozpalały się pierwsza i druga intifada"

Jak zwykle, wzięły w łeb oceny ekspertów, którzy przewidywali pół roku temu, że protesty załamią się „po tygodniu”. Wczoraj okazało się, że pomimo licznych ofiar czerwcowych zamieszek i bestialskich prześladowań opozycji w minionych miesiącach - mułłowie są w odwrocie.

"Spokojnie; lada moment ktoś wskoczy na szoferkę ciężarówy"CZY MOŻNA BYĆ WIĘCEJ NIENAWISTNYM? TYLKO DAĆ KARABIN!.

ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD...

1 komentarz:

  1. Rozumiem, ze wroga trzeba czytac by go poznac. Ale z powodow etnicznych, Barbur zadna miara nie moze byc wrogiem kogokolwiek na swiecie, bo to bylby antysemityzm. Wiec nie ma potrzeby czytac tych szowinistycznych wypocin, ktorych jedynym celem jest judzenie.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.