piątek, 11 grudnia 2009

APEL DO D. TUSKA I WSZYSTKICH CZŁONKÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!

Szanowny Panie Premierze!
Szanowni członkowie Platformy Obywatelskiej!

Zwracam się do Was odnosząc się bezpośrednio  do Waszej Polskości, przyzwoitości i narodowego honoru. Zwracam się do Was w poczuciu wiary, że tak naprawdę gdzieś tam w środku jednak najważniejszymi dla Was są i zawsze były: dobro Polski i Polaków. Zwracam się do Was w poczuciu wewnętrznej troski o przyszłość naszego państwa, o przyszłość kolejnych pokoleń Polaków, moich i Waszych dzieci i wnuków.

Zwracam się do Was przypominając o przeszło 1000 letniej historii Polski.

Nasz naród i nasze Państwo przeszło przez wieki wiele traumatycznych przeżyć:  począwszy od zaborów, poprzez gehennę faszyzmu, wojennego komunizmu aż po lata komunistycznego obcego zniewolenia.

Pomimo tego, że wielu chciało Nas zniszczyć i wymazać z mapy państw świata to zawsze, niczym "Feniks z popiołów", z dumą powstawaliśmy udowadniając, że Polska i polskość jest niezniszczalna historycznie.

Mamy - jako Naród - swoje wady i przywary, bywamy nieraz śmieszni  groteskowi. Ale w sytuacji zagrożenia naszej tożsamości narodowej i państwowej zawsze okazywaliśmy się bohaterami. Dzięki temu nawet po 100 latach rusyfikacji i germanizacji, po latach II wojny światowej i reżimu komunistycznego, po wymordowaniu przez faszystów i komunistów najznamienitszych dzieci naszego narodu... nigdy nie poddaliśmy się niewoli OBCYCH.

Tylko w Polsce mógł powstać ruch SOLIDARNOŚCI, tylko Polska mogła dać światu Jana Pawła II, tylko Polska jako społeczeństwo mogła de facto obalić po 40 latach komunizm! Nasze umiłowanie wolności i katolickiej przyzwoitości towarzyszy nam od wieków. BÓG, HONOR i OJCZYZNA - to trzy słowa, dzięki którym nasze państwo, nasza Polska istnieje i funkcjonuje, dzięki temu jesteśmy wśród narodów posiadających własny język!

W imię tych wszystkich wartości podstawowych, determinujących nasze wielowiekowe trwanie... zwracam się do Pana, panie Premierze i do Was członków Platformy Obywatelskiej:

STWÓRZMY WSPÓLNY, NASZ POLSKI DOM I PRZECIWSTAWMY SIĘ WSPÓLNIE PRÓBOM JEGO NISZCZENIA!

Jest mi smutno, że w jakiś sposób zostaliście wykorzystani przez obce i wrogie Polsce instytucje oraz bezpaństwowe plemiona narodowe. Jest mi smutno, że część z Was dała się wciągnąć do miażdżącej krytyki wszelkich oznak narodowego, polskiego patriotyzmu. Jest mi przykro, że przez swoje działania staraliście się przekonać Polaków, że patriotyzm (reprezentowany m.in. przez większość PiS-u) jest anachronizmem i śmiesznym absurdem.

Tak naprawdę byliście ostatnio tylko pionkiem wykorzystywanym dla zniszczenia naszej polskości i państwowości.

Teraz będziecie niszczeni jak PiS przez "siły", które Wami manipulowały i Was wykorzystały do jego niszczenia. Teraz to z Was zrobią niegodnych zajmowania jakichkolwiek stanowisk państwowych!

Współprzyczyniliście się do tego, że w opinii Polaków patrioci spod znaku PiS stali się "oszołomami". Teraz Wy zostaniecie degeneratami i małostkowymi ludźmi, dla których widok złotówki i euro blokuje Wasze mózgi. Zostaniecie moralnie zniszczeni.

A wtedy do głosu dojdą niepolskie siły spod znaku SLD i SD, Gazety Wyborczej i TVN-u oraz agentów spod znaku MUSTA-Olechowskiego....

Wzywam Was, porzućcie własne ambicje i zapiszcie się w historii złotymi literami. Rozwiążcie PO i gremialnie zasilcie szeregi PiS!

Niedługo zdecyduje się czy komunizm zatoczy koło historii i powróci w Polsce w postaci jego nowego wcielenia - neokomunizmu!

Nie pozwólmy, jako Polacy, żeby tak się stało!

Pozdrawiam

P.S.
Chyba, że się mylę a moje wołanie  jest  w sumie bezsensowne... bo tak naprawdę stanowicie świadomą część  scenariusza zniszczenia Polski i Polaków...

ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD...

1 komentarz:

  1. Daremny trud. Toż to złodzieje. Tak krzyczali 1 grudnia 2009 demonstrujący policjanci pod URM w Warszawie. Czyli nawet policja to już wie. Tylko dlaczego ich nie ściga? To są zwyczajni agenci, którzy podjeli się zadania zniszczenia Polski. Z takimi się nie układa. Nie mają honoru i nie dotrzymują zobowiązań. Tak jak sowieci.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.