czwartek, 17 grudnia 2009

SZYDERCZY ŚMIECH ZIEMI I JEJ KLIMATU....

Witam

Taka mała dygresja...

W Kopenhadze odbyły się Wielkie Igrzyska Próżności, Wielka Klapa i ośmieszenie Wojowników z Globalnym Ociepleniem.

Takiej hucpy nasza Kochana Ziemia już po prostu nie mogła znieść.

Nie dość, że cały czas pozwala nam żyć i czerpać z jej bogactw, nie dość że eksploatujemy jej wszystkie dobra... nie dość, że zawsze bywa dla nas wspaniałomyślna... to My Ludzie, perfidnie chcemy ja wykorzystać tworząc z niej alibi naszych niegodziwości i dążności do maksymalizacji zysku. Dla udowodnienia naszych chorych manii prześladowczych i własnych kompleksów a także dla ewentualnych przyszłych zysków tworzymy z siebie jednocześnie cierpiętników i sprawców upadku Ziemi i jej klimatu. A przecież Ona jest niezwyciężona, istnieje od milionów lat radząc sobie swobodnie i z epokami lodowcowymi i z okresowym wzrostem temperatury....

Chyba naprawdę ją zdenerwowaliśmy i postanowiła udowodnić Nam, ze żadnego ocieplenia nie ma.... I chyba właśnie dlatego, że hucpa ociepleniowa odbywała się (odbywa) w Europie postanowiła Europejczykom udowodnić, ze jest odwrotnie... od dwóch dni spowiła całą Europę ujemnymi temperaturami i śnieżycami... a to jeszcze nie koniec!

Nasza Ziemia z drwiącym uśmiechem zdaje się wołać: No gdzie to globalne ocieplenie? Może winniśmy wobec niej wykazać odrobinę pokory a nie wykorzystywać ją do partykularnych interesów?

Pozdrawiam


ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.