środa, 16 grudnia 2009

KRÓTKIE PYTANIE!

Witam

Strofowany przez niektórych przyjaciół za mnogość i obszerność moich ostatnio tekstów (co wynikało i wynika z mojej przeszło 1, 5 miesięcznej przerwy w blogowaniu) pragnę dzisiaj zadać tylko krótkie pytanie poprzedzone kilkoma stwierdzeniami:

Senator Piesiewicz według jego kolegów z PO musi odejść. I słusznie! Bo chyba jest to powszechna opinia Polaków. Tym bardziej że uległ naciskom szantażystek-prostytutek a więc słusznym wydaje się zastanawianie się, jakby postąpił w przypadku, gdyby nie były to kurwy a np. agenci obcych wywiadów i nie żądaliby wcale pieniędzy.

Tylko dlaczego powrócili w wielkiej chwale do Parlamentu, albo dalej funkcjonują w instytucjach państwowych tacy np.: Zbychy, Rychy i Miry, którzy po cmentarzach kolaborowali z prawdopodobnie światem przestępczyo-mafijnym oraz usłużnie informowali, że wykonują powierzone im zadania i cały czas nad nimi pracują..., a sami przez przedstawicieli tego prawdopodobnie świata traktowani są w rozmowach jak "chłopcy na posyłki", niczym zwykli "mafijni żołnierze"? I to pomimo tego, że sprawa jest w toku?

Tak ku zastawieniu

Pozdrawiam

P.S. Taka dodatkowa dygresja - zapytanie: Czy ktoś wie coś na temat złożenia przez Zbychów czy tez innych Rychów wniosku o uchylenie immunitetu?

ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.