sobota, 19 grudnia 2009

ZBLIŻA SIĘ GLOBALNE OZIĘBIENIE!

Witam

W przyrodzie i życiu już tak jest. Akcja wywołuje reakcję, jedne idee tworzą inne przeciwstawne, są prawicowe i lewicowe partie, są kobiety i mężczyźni, są głosiciele określonych poglądów i ich adwersarze.... no jest i w końcu: ciepło - zimno...

Zainspirowany tekstem FYM-a (http://freeyourmind.salon24.pl/145102,o-pesymizmie-ale-umiarkowanym) oraz widząc ostry bunt naszej Ziemi, która poprzez zmrożenie całej Europy postanowiła udowodnić nam, ze wcale tak ciepło na Ziemi nie jest, niniejszym mam propozycję, abyśmy wspólnie stworzyli:

FRONT DO WALKI Z GLOBALNYM OZIĘBIENIEM!

Proponuję siebie na szefa... może dostane Nagrodę Nobla! (podzielę się z Wami... obiecuję). Proszę tylko dać mi namiary do odpowiednich naukowców i środowisk opinionośnych i opiniotwórczych... W końcu musi być równowaga: Globalne Ocielenie - Globalne Oziębienie... skrót identyczny... a ileż to konwencji i spotkań można zorganizować na dyskusje... ile żarcia, zabawy i "bycia na salonach"... miodzio!


Pozdrawiam

P.S.
TRZEBA SZYBKO  DZIAŁAĆ!!!, co by nas konkurencja nie wyprzedziła... bo przecież ile to kasy unijnej i światowej można będzie wyrwać na walkę z Globalnym Oziębieniem... ile to firm, ba całe nowe gałęzie gospodarki można stworzyć. A my jako inicjatorzy Walki Z Globalnym Oziębieniem będziemy największymi beneficjentami tych"konfitur".
Więc DO DZIEŁA!


ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.