środa, 23 grudnia 2009

RADOŚCI WSZELAKIEJ I ZADUMY GŁĘBOKIEJ!

Witam serdecznie wszystkich blogerów i komentatorów!Zwolenników moich poglądów i ich adwersarzy!

Dzisiaj wszyscy jesteście moimi ludzkimi braćmi!

Chciałbym z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego życzyć Wam Wszystkim i Waszym Najbliższym codziennego uśmiechu i radości wszelakiej. Niech te Święta będące symbolem Dobrej Nowiny i dla Was staną się Nowym Początkiem Waszego lepszego życia.

Bądźcie SZCZĘŚLIWI każdego dnia, zostawiajcie za sobą ślady mądrości, dobra i przyzwoitości. Dawajcie innym cząstkę siebie... tak bezinteresownie ku satysfakcji i pięknej ich wdzięczności. Nie ma nic piękniejszego niż świadomość, że naszym życiem zbudowaliśmy trwałe o nas miłe wspomnienie... bo tak naprawdę każdy z nas indywidualnie jest tylko kamieniem, który może stać się piaskiem... ale wspólnie z innymi możemy stworzyć góry, które będą trwały wiecznie...

I proszę Was!

Wśród śpiewu kolęd, kolorowej choinki, karpia, wśród najbliższych i ze wzruszeniem... znajdźcie chwilę na zadumę nad Naszą Ojczyzną, Naszym Patriotyzmem, Polską i Polakami... może jednak warto po raz kolejny zawalczyć o naszą tożsamość narodową, historię, tradycję.... POLSKOŚĆ!

Pozdrawiam

P.S. Pomimo, że mam kilka notek już przygotowanych (w tym na temat spotkania Lis-Olechowski)... to pozwólcie, że poddam się czarowi świątecznego okresu a posty przedstawię po świętach...

A dla moich przyjaciół (jeżeli jeszcze nie teraz, to w przyszłości na pewno) z Blogmedia24 szczególne wyrazy mojego szacunku i uznania za dotychczasową pracę! TAK TRZYMAĆ BO WARTO!


ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.