środa, 16 grudnia 2009

CZY TOMASZ LIS ROZDAJE "KARTY" W TVP?

Witam

Jak podaje wp.pl: "Gwiazda Telewizji Polskiej Agnieszka Szulim została zwolniona z pracy. Szulim jest niezwykle zaskoczona i rozczarowana decyzją władz stacji. Jej dramat jest tym większy, że razem z nią telewizyjne mury musi opuścić pies, Amelia. Szulim prowadziła z Radkiem Brzózką poranny serwis 'Kawa czy herbata'. W nagraniach towarzyszył im pies prezenterki, który przez rok pracy w telewizji zdążył sobie wybrać ulubioną kanapę i ulubionego kucharza (...) Decyzja władz Telewizji Polskiej jest tym bardziej niezrozumiała, że Szulim od dłuższego czasu była twarzą stacji. Prezenterka cieszy się dobrą opinią i popularnością wśród widzów, więc TVP tym bardziej powinno zatrzymać osobę z takim kapitałem".

(http://film.wp.pl/idGallery,5815,idPhoto,2180...)

Jak widać życie prezentera telewizyjnego na pstrym koniu jeździ, tym bardziej, że całkiem prawdopodobne jest, że przyczyną wypadnięcia przez nią z siodła w telewizji publicznej jest nie kto inny jak oczekujący powrotu swojej Lisicy, nasza "gwiazda dziennikarska", nieceniony Tomasz Lis.

Od dawna w TVP wszyscy bowiem wiedzą, że prawdziwą pasją pięknej i naprawdę inteligentnej (w przeciwieństwie do niektórych) Agnieszki Szulim jest polityka i od dawna już krążyły plotki, że w końcu rzuci się w wir realizacji owej pasji zastępując miejsce wcześniej wyrzuconej Hanny Lis-Smoktunowicz....

Jak na razie Agnieszka Szulim milczy w tej sprawie, przyznając jedynie, że zawsze podziwiała i podziwia Hanię Lis. Czyżby niepotrzebnie ją komplementowała zbyt mocno? A może i dobrze się stało i znajdzie, jako młoda mężatka, czas na urodzenie dziecka?

Pozdrawiam


P.S. Być może jest to tylko plotka, ale po zaproszeniu przez T. Lisa do swojego programu jako niezależnego eksperta swojego adwokata.... to kto wie?


ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.