sobota, 12 grudnia 2009

PILNIE POTRZEBNI W PO NOWI PSYCHIATRZY!

Witam

Minister Obrony RP, lekarz psychiatra, już nie wystarczy. Nie wiem ilu jeszcze psychiatrów jest w PO, ale razem wzięci są nieskuteczni i chyba mało ich.

Kondycja psychiczna partyjnych kolegów Klicha jest zatrważająca i groźna dla żywotnych interesów już nie tylko PO, ale i państwa polskiego.

Dorośli ludzie, funkcjonariusze publiczni (którymi nigdy nie powinni zostać) swobodnie i bezrefleksyjnie zachowują się w swoim życiu publiczno-prywatnym jak pozbawieni wszelkich zasad etyczno-moralnych najzwyklejsi nikczemnicy. Jedynego czego się boją to ewentualnego ujawnienia ich niegodziwości. I ten strach wydaje się jest uzasadniony bo tak naprawdę owi duzi chłopcy boją się po prostu odpowiedzialności. Mentalnie nigdy nie dorośli, ich dojrzałość społeczna i emocjonalna jest na poziomie przedszkolaka, może jedynie co niektórzy osiągnęli jakiś tam poziom dojrzałości intelektualnej.

Są tak słabi i nieodporni psychicznie, że konieczność poniesienia jakiejkolwiek odpowiedzialności i konsekwencji za swoje własne przewinienia wywołuje u nich... myśli samobójcze. Oj, biedaczyska... właśnie dowiedzieliśmy się z ust pożałowania godnego senatora Piesiewicza, że był bliski samobójstwa. Niedawno zatrważająco informował nas a takiej samej sytuacji i zamiarach Chlebowski, gdy wyszły na jaw jego kontakty z mafijnym światem hazardu. Doprawdy... Plaga jakaś z tymi myślami samobójczymi w tym PO, czy co?.

Pozdrawiam

P.S. Podobno, nie jestem lekarzem, ktoś kto chce popełnić samobójstwo po prostu dokonuje takiej próby. Nieraz zostaje odratowany a nieraz nie. A gdyby nawet tylko myślał o popełnieniu samobójstwa to przyznanie się do tych myśli jest dla niego bardzo trudne (a co dopiero na forum publicznym). Lekarze psychiatrzy słysząc od delikwentów, że chcieli a nie popełnili samobójstwa (lub nie podjęli próby samobójczej) a'priori podejrzewają świadomą konfabulację, której cel może być różny: np. wzbudzenie współczucia lub wymuszanie na lekarzach stwierdzenia, w celach rentowych, choroby psychicznej u takiego delikwenta.  Może jakiś lekarz psychiatra lub psycholog to potwierdzić?ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.