poniedziałek, 14 marca 2022

Wyborcy totalnej opozycji! Kim chcecie być zapamiętani dla potomnych?

Jest alternatywa: albo zostaniecie zapamiętani jako Polacy, albo jako zdrajcy polskości!

Od zawsze, czyli od momentu powstania, PO była antypolska i koszmarnie proputinowska oraz proniemiecka. Jest coraz bardziej pewne, że jej prekursorka KLD powstała za pieniądze niemieckich służb specjalnych BND, które pozwoliły na jej powstanie i postawienie D. Tuska na jej czele. D. Tuska, który w dzieciństwie w domu rodzinnym porozumiewał się po niemiecku a później uważał, że "Polska to nienormalność". 

Nigdy nie potrafiłem zrozumieć Polaków, którzy głosowali na takiego człowieka i kierowaną przez niego partię. Nie mieściło mi się w głowie, że na tego niby polskiego a'la "zdrajcę" może głosować choć jeden uważający się za Polaka Polak. Choć faktycznie... może na niego głosowali tak naprawdę ludzie nie czujący się Polakami. W takim razie oddaję im szacunek, ale dlaczego jeszcze mieszkają w moim kraju, w Polsce? Ci "zdrajcy" już dawno powinni wyemigrować i nie zaśmiecać Polski swoją obecnością. 

Tak... ja wiem, że wielu z Was jest po prostu tak zmanipulowanymi, że myślicie, iż głosując na totalną opozycję robicie coś dobrego dla Polski. Tak nie jest i czym prędzej radzę zmienić swoje preferencje wyborcze. Każdy z Was, którzy jednak czują się Polakami ma zawsze czas na zrozumienie, że Polska jest najważniejsza i nikt nie powinien działać przeciw niej. Wymaga to niestety pokonania swojego dysonansu poznawczego, ale lepsze to niż pamięć potomnych, że byliście zdrajcami polskości. 

A przecież czego chce tak naprawdę Unia Europejska? Tego, czego chcą Niemcy, czyli utraty przez Polskę i inne kraje członkowskie własnej państwowości, własnego kraju, własnego narodu, czyli wedle niemieckiej UE mamy utracić naszą suwerenność i niepodległość. Tego chcecie? Jeżeli tak to powiedzcie to głośno a wtedy jako Polacy politycznie pozbędziemy się Was raz na zawsze.  

Czy Wy to widzicie jak Wasi mentorzy wiją się jak piskorze, żeby Was oszukiwać a tak naprawdę bronią li tylko swoich apanaży i ideologicznego postmarksistowskiego pojmowania świata? Głosują w PE przeciw Polsce z wydumanych i kłamliwych powodów (wstrzymywanie się należy traktować tak samo jak głosowanie za sankcjami na Polskę). I to teraz, gdy Polska i Polacy pokazują swoją ludzką wielkość pomagając heroicznie Ukrainie i Ukraińcom a unijne pieniądze mogłyby też być wykorzystane na częściowe sfinansowanie tej pomocy. To jest totalna hańba i obrzydliwość. Nie widzicie tego? 

Tego nie można nie zauważyć! Trwa wojna a oni cieszą się, że ich PE głosuje w sprawie Polski. Czy Wy nie widzicie postawy Niemic wobec Rosji urągającej człowieczeństwu i międzynarodowej solidarności z Ukrainą|? I dalej chcecie głosować za antyludzką PO i zdradziecką całą totalną opozycją?

Opamiętajcie się, bo już więcej takiej okazji jak bandycka inwazja Rosji na Ukrainę nie będziecie mieli! Dzisiejsze wredne zachowanie totalnej opozycji, także na arenie międzynarodowej, jest dla Was naprawdę idealnym pretekstem do "wyjścia z twarzą" z dotychczasowego zaślepienia totalną opozycją!

P.S.
Teraz dowiaduję się, że niejaka dziennikarka żydowskiej gadzinówki dla Polaków, czyli Gazety Wyborczej Pani Oktawia Kromer zamieściła na Facebooku następujące ogłoszenie:

"Szukam osób uciekających z Ukrainy, które doświadczyły na terenie Polski oszustw lub nadużyć i chciałyby mi o tym opowiedzieć do tekstu w „Dużym Formacie”, żeby ostrzec innych. Oczywiście zapewniam dyskrecję i anonimowość, obiecuję też rozmawiać maksymalnie delikatnie, tak żeby nie pogłębić możliwych traum, które się z tymi doświadczeniami wiążą".

Rzygać się chce, bo widać, że powstaje w tej gadzinówce artykuł, który ma zachwiać coraz wydatniej zauważanymi - w związku z naszą empatyczną i piękną postawą wobec Ukraińców - pochwałami Polski i Polaków na arenie międzynarodowej. Jak widać żydowska gadzinówka nie może zdzierżyć tej pozytywnej opinii na temat naszej Polski i je obywateli... Smutne i obrzydliwe.  

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 

Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą. Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję! 
Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814 
paypal: paypal.me/kjahog

1 komentarz:

  1. Jeśli chodzi o wyborców opozycji to trzeba powiedzieć, że są oni niestety często nieogarnięci.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.