piątek, 6 maja 2016

7 maja - liderowo "Marsz Terrorystów"!

We wczorajszym swoim tekście napisałem, iż "dla mnie osobiście ten, kto aprobuje import islamskiego terroryzmu do Polski już nawet nie jest jej zdrajcą, ale upodobnia się do owego terrorysty. Tak trzeba takie osoby określać... Podobnie dla Europejczyków w innych państwach ludzie, którzy zaimportowali u nich islamski terroryzm też winni być określani terrorystami" [1].

I tak właśnie określam jutrzejszy marsz opozycji. To "Marsz Terrorystów". Oczywiście odnoszę się tylko do liderów owego marszu, którzy manipulują swoich zwolenników jakąś niby obroną demokracji w Polsce, która ma się lepiej niż za rządów PO-PSL.

Rzeczywistość jest jednak taka, że owi liderzy dzisiejszej opozycji chcą dalej być poddanymi zniemczonej UE i gdyby jakimś cudem udało się im obalić obecny rząd to przyjęlibyśmy w Polsce niezliczoną ilość islamskich imigrantów, w tym żołnierzy ISIS.

Nie byłoby tak? Otóż na pewno by tak było, o czym świadczy decyzja E. Kopacz o kwotowym przyjęciu do Polski imigrantów islamskich, w tym również terrorystów. Decyzja, która była podjęta wbrew wcześniejszym ustaleniom z innymi członkami Grupy Wyszehradzkiej. To była decyzja przeciw polskiej racji stanu i wtedy niwecząca współpracę w ramach grupy!

Lewaccy i demoliberalni  przywódcy UE nie ustają w dążeniach, aby Polska przyjęła islamskich imigrantów (nie uchodźców!) do naszego kraju. Straszą nas 250 tys. euro za nieprzyjęcie 1 islamskiego  imigranta.

Takie straszenie jest apogeum totalitarnego, komunistycznego myślenia tzw. elit unijnych. Dla nich demokracja jest wtedy, gdy oni mają władzę. A gdy tą władzę stracą to już jest faszyzm i antydemokracja. Śmieszne? Nie! Smutne!

Wierzę, że Polacy rozumieją, dlaczego tak usilnie chce niby nasza opozycja obalić rząd. Jako - wedele mnie - terroryści chcą bowiem islamskich terrorystów u nas, w Polsce. Cała bowiem jutrzejsza "marszowa opozycja" jest proniemiecka i zrobi wszystko, co nakaże jej A. Merkel i jej dzisiejsza UE... Zrobi wszystko co nakaże im m.in. G. Soros i spółka...

Czy oni chcą śmierci Polaków? Czy chcą śmierci dzieci, kobiet i mężczyzn?

Warto się nad tym zastanowić.... zanim ktokolwiek z nas podejmie decyzję o udziale w marszu opozycji w dniu 7 maja 2016 roku...


[1] http://krzysztofjaw.blogspot.com/2016/05/wolnosc-rownosc-demokracja-albo-co.html


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.