poniedziałek, 9 maja 2016

Nareszcie! Podobno pojutrze PiS ma ujawnić audyt po rządach PO-PSL!

Jak podaje portal wpolityce.pl już pojutrze koalicja rządząca ma ujawnić od dawna spodziewany audyt na temat funkcjonowania rządu PO-PSL. Informacja ma dotyczyć wszystkich ministerstw i ma być zbiorcza [1].

Wcześniej premier B. Szydło zapowiadała, iż audyt będzie gotowy do końca marca 2016 a ów poślizg chyba nie tylko mnie niepokoił.

Liczę, że audyt będzie dostępny na stronach rządowych i możliwy do skopiowania dla własnych celów i ocen oraz przedstawienia ewentualnych własnych analiz i wniosków.

Ponadto mam nadzieję, iż będzie on audytem otwartym i w miarę uzyskiwania przez obecnie rządzących kolejnych informacji będzie uzupełniany, także o fakty dotyczące wszystkich zdradzieckich, rządów tzw. III RP, niemal 26 letnich rządów targowiczan.

Zdaję sobie sprawę, że najprawdopodobniej nie wszystkie informacje na temat rządów PO-PSL mogą być upublicznione, ale też wierzę, że na podstawie audytu będzie można rozliczyć PO-PSL z większości z tysięcy afer, które cechowały te rządy a które np. zawarł w swoim bieżącym raportowaniu nieoceniony MarkD [2].

Czekając niecierpliwie, pozdrawiam

[1] http://wpolityce.pl/polityka/292219-w-srode-pis-ujawni-wyniki-audytu-nt-funkcjonowania-rzadu-po-psl-informacja-dotyczyc-bedzie-wszystkich-ministerstw
[2]  zobacz szerzej: http://markd.pl/\ oraz po wyszukaniu obrazów w internecie na temat afer PO-PSL.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.