sobota, 9 stycznia 2016

Czyżby już "jaskółki prawdy" w Wiadomościach? - też prawda o uchodźcach!

Miałem o tym napisać wczoraj, ale tuż po skróconych Wiadomościach TVP była relacja na żywo z meczu siatkarskiego Niemcy-Polska i ów mecz wcisnął mnie wczoraj w fotel a po przegraniu go przez Polaków nie miałem już ochoty na pisanie...

Muszę się jednak przyznać, że w sumie czekałem wczoraj na te Wiadomości. Z jednej strony dlatego, że od rana nowym prezesem TVP był już J. Kurski a z drugiej strony ponieważ po blamażu wolnego dziennikarstwa w Niemczech można chyba oczekiwać powolnego opadania politpoprawnej kurtyny w lewcko-demoliberalnych europejskich mediach, w tym polskich.

I... przeżyłem szok, w sensie pozytywnym. Mimo, iż program prowadził antydziennikarzyna Kraśko (jak długo jeszcze?) to wreszcie w największym programie informacyjnym w Polsce nadawanym przez telewizję publiczną można było dowiedzieć się obiektywnej prawdy. Dotyczyło to zarówno informacji krajowych, gdzie starano się nareszcie pokazać zrównoważone czasowo opinie polityków i ludzi związanych z różnymi opcjami ideowymi w Polsce (w tym rządowe) jak i - to tak naprawdę mnie zszokowało - po raz pierwszy podano prawdę o tzw. "uchodźcach" pokazując w końcu nie wykreowane sztucznie kadry dzieci i matek, ale prawdziwy obraz męskiej fali islamistów.

Komentarz do materiału był naprawdę zaskakujący a oto jego fragment zauważony też przez portal wpolityce.pl [1]:

"Według Międzynarodowej Organizacji do Spraw Migracji wśród tych, którzy przybyli do Europy w ubiegłym roku przez Grecję i Włochy, ponad 66 procent stanowią mężczyźni. Kolejne 20 procent to małoletni, ale ponad 90 procent z nich, to chłopcy''.

Czyli - o czym od dawna mówili przecież wszyscy zorientowani, w tym ja - mamy do czynienia z falą tzw.: "uchodźców", gdzie ok. 84% stanowią osobnicy płci męskiej a więcej niż 65% to młodzi mężczyźni. I to jest wreszcie prawdziwa informacja ukazująca rzeczywiste oblicze dzisiejszej inwazji islamu na Europę.

Zresztą proszę spojrzeć na kadry z materiału Wiadomości - za [1]:Jakoś nie widać zatrważającej liczby matek z dziećmi, czym faszerowały nas media od samego początku najazdu islamskiego na Europę zapoczątkowanego zaproszeniem A. Merkel. "Giną" wśród fali mężczyzn, z których wystarczy tylko kilku, kilkunastu aby dokonać zamachu terrorystycznego a duża ich liczba już wkrótce - jak ich koledzy z Niemiec, Austrii czy Holandii - nie będzie potrafiła powstrzymać swojej chuci i wynikającego z islamu pogardliwego traktowania kobiet, szczególnie "niewiernych" i białych...

No cóż... może to na razie jednorazowy "wybryk" w Wiadomościach, ale sądzę, że jednak powoli Polacy w mediach publicznych będą wreszcie dowiadywać się obiektywnej prawdy. Wszak jestem pewien, że oprócz grupki lewacko dyspozycyjnych i politpoprawnych antydziennikarzy takich jak np. Lis, Kraśko, Lewicka czy Tadla, w mediach publicznych jednak przeważają dziennikarze z prawdziwego zdarzenia i dla nich wreszcie będzie szansa na tegoż udowodnienie.

Pozdrawiam i czekam na dalsze "jaskółki prawdy" :)


[1] http://wpolityce.pl/media/277576-czyzby-pekala-bariera-strachu-kurski-kilka-godzin-w-tvp-i-wiadomosci-podaja-wreszcie-prawde-o-islamskich-imigrantach

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.