sobota, 14 listopada 2015

Tragedia, która musiała się zdarzyć...

Każdy, komu logiczne myślenie nie jest obce i nie jest przedstawicielem oszalałego, fanatycznego europejskiego lewactwa, musi przyznać jedno: lewacko-liberalna europejska polityka multi-kulti i sprowadzanie w jej ramach i bez ograniczeń do Europy islamu, musiał prędzej czy później doprowadzić do przelania krwi i śmierci niewinnych ofiar.

Wszędzie bowiem tam, gdzie znajdują się duże skupiska muzułmanów to wśród nich są również fanatyczni wyznawcy Allaha, dla których mordowanie innowierców lub niewierców jest nakazem a samobójcza śmierć podczas ich zabijania jest męczeństwem godnym największego szacunku.

Terroryzm islamski jest znany na całym świecie od lat a w ostatnim czasie zintegrował się wokół tzw. państwa islamskiego, który wroga widzi przede wszystkim w cywilizacji chrześcijańskiej, ale przecież również w wyznawcach innych religii i ateistów.

Trzeba jasno powiedzieć, że największą odpowiedzialność za tę śmierć zadaną przez islamistów w Paryżu i za ewentualne podobne ataki terrorystyczne w Europie ponosi i ponosić będzie wynaturzona europejska lewica razem z większością przywódców europejskich. Ta unijno-europejska laicka polityka ubrana we frazesy humanizmu, gender, multi-kulti, która zniszczyła chrześcijańskie podstawy istnienia europejskich narodów jest główną przyczyną tego, że teraz giną niewinni ludzi zamordowani przez fanatyków islamskich.

Fanatyczna i absurdalna tolerancja, fałszywie pojmowana solidarność międzyludzka, akceptowanie wynaturzeń, degradacja wartości naturalnych, tworzenie jakiejś formy beznarodowego i zlaicyzowanego społeczeństwa pozbawionego duchowych korzeni, marksistowski unionizm (UE w dzisiejszym kształcie), komunizm kulturowy, szalone idee liberalnego lewactwa to pierwotne przyczyny osłabienia Europy, która dziś jest bezbronna wobec fanatycznej "kultury" śmierci. "Kultury", która jest obca łacińskiej cywilizacji i która postanowiła ową cywilizację zniszczyć. Dla niej mord jest cnotą a szerzenie śmierci w imię Allacha nagrodą.

Ci wszyscy przywódcy w stylu Merkel, Hollanda, Junkera, Schulza, Tuska itp. wspierani przez syjo-lewackie media (jak nasza GW) i antymoralne zlewicowane autorytety ponoszą absolutną winę za śmierć niewinnych ludzi ginących z rąk fanatycznych muzułmanów. To oni otworzyli wrota Europy dla morderców i oni winni za to być ukarani. Są pomyłką historii, jej europejskim ściekiem i śmierdzącym łajnem degradującym Europę. Trzeba w końcu ich zastopować, powrócić do korzeni europejskich, do wartości naturalnych, wartości chrześcijańskich, trzeba duchowo odnowić Europę. W tej prawdziwej, odnowionej Europie nie będzie dla nich miejsca. Ponieśli totalną i kompromitującą porażkę. Ich marksistowskie i quasi marksistowskie idee okazały się antyludzkie i przynoszące śmierć. A tych, którzy przyczyniają się do ludzkiej śmierci trzeba - zgodnie z kryteriami naszej cywilizacji - odpowiednio skazać.

V. Orban jako pierwszy wskazał na niebezpieczeństwa islamizacji Europy i zaczął jej przeciwdziałać. Niemal przez całą UE był wtedy szykanowany i wyzywany od ksenofobów i faszystów. Dziś już niemal wszystkie kraje powoli zaczynają rozumieć swój obłęd a obok V. Orbana stają też inni przywódcy Grupy Wyszehradzkiej i UK.

W Polsce na szczęście stara zniemczona lewacko-unijna ekipa zarządcza odeszła do historii. Mamy nowy rząd, mamy wreszcie propolskiego prezydenta i wierzę, że staniemy się jednym z krajów, dzięki którym nastąpi odrodzenie Europy.

W najbliższym czasie dojdzie zapewne do rewolucji i zmiany dotychczasowego kształtu UE. Musi do tego dojść, jeżeli Europejczycy i poszczególne narody i europejskie kraje chcą przetrwać. Trzeba zastopować zalew islamu na Europę i dokonać gruntownej jej przemiany.

I na koniec propozycja... Niestety antypolski rząd PO-PSL dowodzony przez E. Kopacz zgodził się na przyjęcie określonej kilku-kilkunastotysięcznej grupy uchodźców. Nie wiem, czy możemy się z tego wycofać. Jeżeli jednak nie, to przyjmijmy tych faktycznych uchodźców, ale jedynie chrześcijan. Wtedy będziemy mieć gwarancję, że na pewno nie znajdzie się wśród uchodźców tych np. 8 osób, które mogą zabić setki lub nawet tysiące Polaków...


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze nie są przeze mnie cenzurowane ani wycinane za wyjątkiem tych, które zawierają wulgaryzmy oraz bezpośrednie niemerytoryczne ataki ad presonam.